sex v saune sex s kamaradkou

Dobré zpestření, ale vzhledem k tomu, že já i moje partnerka se navzájem přivádíme k šílenství tím, že vrušení natahujeme až na doraz těsně před orgasmem, tak po asi 30 min blbnutí a nadherným vychutnáním orgasmu byl celkem problém popadnout dech. Na nohy jsem se nemohl postavit ještě další hodinu. Bylo to zajímavé, ale jednou stačilo. Od posledního zážitku již nechodím do sauny. Teplo, pohoda a nahé ženy způsobily, že jsem žačal myslet na sex.

Všichni okolo se tvařili, jako že se nic neděje, ale já měl pocit, že můj penis je náhle středem sauny. Všechny pocity studu, ale i vzrušení podpořily doma při onanii do té doby nejsilnější orgasmus. Berte, nic si z toho nedělej. Jen puritánským ženám erekce jakoby vadí a tváří se, že jsou pohoršené. Ty ale mají většinou nějaký svůj problém a jsem si jistý, že společnou saunu nenavštěvují.

Já sám rád chodím do společné sauny s přítelkyní naprosto běžně. I mně samozřejmě vzrušují nahé hezké ženy, ale je to naprosto normální. Připouštím, že cítím v sobě prvky voayerismu- rád se podívám. Občas mám také problém "udržet ho na uzdě". Přítelkyně o mých choutkách ví a připadá ji to zcela normální, když se mi při pohledu na cizí nahé ženy dostaví erekce.

Sednu si na lavici za ní, abych si své vzrušení nechal pro sebe a je mi dobře. Nakonec některým ženám to vyloženě dělá dobře vzrušovat muže. Někde tady na doktorce o tom dokonce nějaké potvůrky psaly. Zažil jsem i saunu s kamarádkou- do té doby jsem ji nikdy nahou neviděl. Šlo o velmi pohlednou mladou ženu Společně jsme absolvovali povinný kurs v jednom luxusním hotelu a byla nám nabídnuta sauna v rámci služeb.

Já jsem neváhal ani chvíli. Kamarádka se mě zeptala, jestli to nebudu šířit, že jsme tam byli spolu. Byl bych sám proti sobě a po tomhle ujištění se zcela přirozeně vysvlekla do naha a požádala mě, abych jí dělal garde. Velmi rád jsem jí vyhověl.

Jelikož je pohledná a má pěknou štíhlou vyšší ženskou postavu, krásně hustý černý klín, způsobovala nemalé vzrušení mezi přítomnými muži. Dělalo mi dobře trávit v její nahé společnosti cca 2 hod. Navíc jsem se tam seznámili i s jinými kolegy a kolegyněmi v adamově rouše. Ještě dnes mě to svým způsobem vzrušuje, když si vzpomenu jak se bavím s neznámýma nahýma holkama jakoby nic. Hladily jsme se úplně všude a bylo to moc příjemné, Jana pak ale skoro v nejlepším tvrdě usnula a já se pod peřinou sama uspokojila.

Když jsme se druhý den ráno vzbudily, bylo nám trochu trapně, ale nakonec jsme se tomu zasmály s tím, že to byl úlet, který už se nebude opakovat, a dodnes je to naše tajemství. Vždycky jsem chodila s kluky a muži stejného věku nebo o několik let staršími. To platilo i pro mého muže, za kterého jsem byla vdaná deset let. Brzy poté jsem s ní a kamarádkou s její dcerou odletěla k moři, abych se trochu vzpamatovala.

Jako dvě ženské bez chlapů, jen s dětmi, jsme v Turecku o pozornost neměly nouzi. Dělalo mi dobře být zas po čase okukovaná a obletovaná, ale nedělala jsem si iluze, že by ti dvacetiletí mladíčci viděli na zkrachovalé čtyřicátnici něco jiného než její peněženku. Přesto jsem nakonec podlehla kouzlu hotelového číšníka - větší klišé už přijít nemohlo. Ale asi jsem to tenkrát potřebovala. Dařilo se mi odolávat jeho jednoznačným výzvám celý pobyt, až poslední večer jsem si řekla, že teď už je to opravdu jedno, a když i kamarádka mé misi požehnala, nechala jsem se pozvat na večerní procházku po pláži.

Ta skončila divokým sexem na plážovém lehátku, při kterém jsem měla písek úplně všude a o nějakém pohodlí se nedalo mluvit, ale zároveň to bylo asi nejvášnivější milování, jaké jsem kdy zažila. Neměla jsem absolutně žádné zábrany, protože mi na tom klukovi, který byl o polovinu mladší, vůbec nezáleželo.

A i díky tomu jsem si to po fyzické stránce užila jako ještě nikdy. Už je to pěkných pár let, kdy jsem vycestovala za prací do Spojených států. Pracovala jsem jako plavčice u bazénu jednoho velkého hotelového resortu. Měla jsem na celé léto pokoj v přízemí hotelu, který měl francouzským oknem vstup na miniaturní dvoreček, stejně jako pokoj proti mně. V něm bydlel fešný soused, bohužel s dívkou.

Vždycky jsme se jen pozdravili, když někdo z nás vyšel na dvorek, ale jinak spolu nekomunikovali. Oba v hotelu uklízeli pokoje a po večerech měli ještě jinou práci, navíc slečna byla žárlivá a sbližovat se ani nechtěla.

Její přítel ale na mě vždycky nenápadně mrkal a ukazoval zvednutý palec, když jsem ráno v plavkách odcházela k bazénu. Nedalo mi to a začala jsem mu posunky oplácet a nakonec se z toho vyvinula naše tajná hra. Jednou večer jsem je přes sklo zahlédla, jak se milují, a protože jsem celé léto žila jako mnich, ten pohled mě dost vzrušil. Pak jsem několik dnů číhala, jestli je znovu neuvidím, a když se mi to povedlo, šmírovala jsem jak malá holka.

On si mě ale všiml! Dělali to zrovna vestoje a on měl přítelkyni opřenou o sklo okna, takže on mě viděla a ona ne. Nevím, co mě to popadlo, ale odběhla jsem k sobě, stoupla si k oknu tak, aby mě viděl, a začala se uspokojovat. Byli jsme na ty tři metry zaklesnutí pohledem, a i když můžu mluvit jen za sebe, myslím, že pro oba to byl jeden z nejintenzivnějších zážitků, soudě podle jeho výrazu. Pak už se to bohužel nikdy neopakovalo.

S pořádným šimráním dodnes vzpomínám na sex, který jsme s mým partnerem měli předloni v létě na jednom hudebním festivalu. To jsme spolu byli teprve několik týdnů a dělali jsme to skoro pořád. Festival byla první akce, kde jsme spolu nocovali mimo byt jednoho či druhého. Jeli jsme tam autem, které se stalo zároveň i naším nocležištěm. Filip má velkého kombíka, kde jsme se oba mohli natáhnout jako v posteli, a navíc s totálně neprůhlednými skly, takže jsme měli i soukromí.

Po příjezdu jsme našli jedno z poslední míst na parkovišti - a první, do čeho jsme se pustili, bylo milování. Ten pocit se vůbec nedá popsat. Seděla jsem mu na klíně na sedadle spolujezdce, a během milování pozorovala lidi, kteří nic netušíce chodili těsně kolem auta, pár centimetrů ode mě, a vůbec nevěděli, co se uvnitř odehrává.

Několikrát jsem měla pocit, jako by se mi nějaký člověk díval přímo do očí, a úplně mě zamrazilo, ale on mě přitom neviděl! Připadalo mi to naprosto geniální - užívat si sex na veřejnosti, ale přitom bez rizika odhalení. Čas od času si tohle během našich výletů zopakujeme, ale napoprvé to prostě bylo neopakovatelné. Pamatuji si řadu krásných zážitků, je těžké vyzdvihnout jeden. Z něj mi vychází jediná rada: Nemějte sex, když jste opilí!

Nejen, že to pak za moc nestojí, ale ještě má člověk pitomé nápady. Když jsem slavila své Tomu odpovídalo i množství alkoholu, který tekl doslova proudem. Někdy po půlnoci jsme s přítelem dostali nápad, že se pomilujeme. Ani na jedněch záchodcích nás to ale nevábilo, a tak jsme rozjařeně vyrazili ven na ulici a hledali nějaké příhodné místo. Nakonec jsem se nějak dostali až k Vltavě a tam se složili na kousek nevábné trávy u zdi. Nám to v tu chvíli samozřejmě připadalo jako rozkvetlý jarní palouček.

Pustili jsme se do akce a kupodivu i přes náš stav se nám to celkem dařilo. Zas tak opilí jsme ale nebyli, abychom si po chvíli neuvědomili, že tu něco strašně smrdí. Příčinu jsme objevili záhy - a měla jsem ji rozmazanou po celých zádech, kterými jsem rejdila po zemi. Když jsem to zjistila, začala jsem hystericky ječet. Pak jsem ze sebe začala rvát tričko a hrnula se k řece, že ho tam vyperu. Jenže jsme byli čtyři metry nad hladinou a naštěstí aspoň trochu soudnosti mi zbylo, takže jsem neskočila.

Nakonec jsem si na cestu zpátky oblékla přítelovo tričko a on musel u vchodu do klubu vysvětlovat, proč je do půl těla. Snažili jsme se vysvětlit, že jsem uklouzla a do exkrementu upadla, ale myslím, že si vyhazovači u vchodu mysleli svoje. Zato přátele jsme pobavili královsky a dodnes se tahle historka čas od času vytahuje.

Rak Připravte se na nějakou tu nepříjemnost. Vypadá to, že se na obzoru rýsuje konflikt s partnerem nebo…. Květa , Rafael , Kveta. Souhlasím s Podmínkami užívání služby informační společnosti.

.. Sex v saune sex s kamaradkou únor Z vašich pikantních příběhů: Sex, na který nezapomenu. KK Brzy poté jsem s ní a kamarádkou s její dcerou odletěla k moři, abych se trochu. Sex v sauně: Nadržený pár si to rozdával před zpocenými lidmi . Mnoho žen o sexu na jednu noc sní, často o něm mluví s kamarádkami, ale pokud by mělo. prosinec Sex hnedka se všemi míti jsem chtěla dnes jsem se saunou veliká kamarádka a nejraději bych v ní snad i bydlela - hlavně teď v zimě. Chodítko a lízátko do ruky. Otvůrek najednou povolil, a já měla jazyk uvězněný v jejím zadečku. Navíc jsem se tam seznámili i s jinými kolegy a kolegyněmi v adamově rouše. Czech Specials — Váš gastronomický rádce při cestách po Česku Možná se někteří z vás na svých cestách seznamka kladno drahomira juzova České republice setkali v restauracích s modrým logem s textem Czech Specials. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Léto se blíží a s ním i dovolená, koupání v bazénu a slunění.

Sexy prsa sex cz

WWW SEX CZ SEX MATURE