czech casting denisa vyprask na holou

Čechov tuto kritickou situaci ustál, byť byl místy pod obrovským tlakem. Fahey vyloučen na dvě minuty. CSKA má šanci udeřit v přesilové hře. Tak Igor Radulov si teď pronajal kluziště doslova pro sebe, ve svém dalším střídání pálil dvakrát ze slibných pozic, ani jednou ale netrefil zařízení.

Igor Radulov zkusil štěstí z ostrého úhlu, Denisov je však zatím oporou svého týmu. Jenže prakticky hned z brejku je vyrovnáno!

Zubov ihned po návratu z trestné lavice ujížděl do rychlého brejku, ale vypálil těsně nad břevno. Proskurjakov se ocitá místy pod drtivou palbou, poradil si však i s největší šancí Koroljova. V oslabení ale paradoxně aktivnější CSKA. Denisov má opět práci, tentokrát s pokusem Davise. Čechov se nemůže vymanit z tlaku, Barbašev opět postrašil Denisova. Domácí se sice drží v útočném pásmu, ale nemohou pořádně vystřelit.

Před brankářem Denisovem teď úřadovalo komando Barbašev, Sprukts a Davis, čechovský brankář ovšem odolal. Spolupráce obou bratrů Radulových, Igorovi však přihrávka od Alexandra v zajímavé pozici přeskočila hůl. Čechov zatím vystřelil všehovšudy dvakrát, jakoby jeho hokejisté byli s porážkou předem smířeni. CSKA právě vstřelilo branku! Domácí se ujímají vedení!

Práce také pro Proskurjova, ten ovšem hlavou stihl vyrazit jedovku Panarina. Převaha domácího celku je zatím naprosto evidentní, Denisov se ocitá pod stále hustští střeleckou palbou. Maenpää ztratil kotouč ve středním pásmu, Malevič se však s pukem na holi daleko nedostal. Zápas má jasného favorita, zatímco CSKA hraje o co nejlepší pozici do play-off, Čechov si ho opět letos nezahraje. Oba týmy se v této sezoně střetnou podruhé a naposledy se potkaly Domácí šli do vedení již po minutě, ale po první třetině prohrávali o dvě branky.

CSKA Moskva dokonce přidalo čtvrtou branku a už to vypadalo na hotovou věc. Domácí se ovšem vzepřeli a ještě do konce prostředního dějství dokázali snížit stav na rozdíl jedné branky.

Té se dočkali až ve třetí třetině z hole Koroljuka a utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém se o vítězi nerozhodlo. Z výhry se nakonec radovali hosté, jejichž úspěch stvrdil v samostatných nájezdech Alexander Radulov.

Ruský velkoklub zatím nasbíral 88 bodů. Na první Petrohrad má ovšem desetibodovou ztrátu. Dokonce třetí Dynamo Moskva má o tři body více, ale ve své divizi je na druhém místě právě za Petrohradem.

Celkem vstřelených branek CSKA je pátým nejlepším číslem soutěže a tým z metropole to v posledních zápasech potvrzuje. Z posledních pěti duelů dokázal zvítězit čtyřikrát a aktuálně drží sérii tří vítězství v řadě. Nejprvě vstřelil osm branek na ledě Astany, zvítězil na ledě Jugry a na svém ledě porazil Dinamo Minsk 2: Viťaz Čechov Viťaz se trápí u dna Západní konference, ve které mu patří dvanáctá pozice se ziskem 49 bodů a tříbodovým náskokem na lotyšské Dinamo Riga.

Čechovu se podařilo vstřelit branek, ale ve ti případech inkasoval, což je hlavní důvod jeho neslavného počínání. Hokejisté Torpeda je velmi rychle vyhnali ven z pásma, domácí tak budou muset začít zase od znova. Dinamo se snaží na inkasovaný gól nějak odpovědět, zbraně ještě rozhodně skládat nehodlá. V útoku ale stále působí dost bezzubě, jeho hře prostě něco chybí Tak tohle si defenzíva Rigy za rámeček rozhodně nedá, hosté jdou kvůli její naprosté neschopnosti do dvoubrankového vedení!

Ten jen doklepl odražený kotouč za bezmocného brankáře domácích. Michail Smolin, Rok Tičar. Více ze hry má momentálně domácí Dinamo, jenže se mu stále nedaří vyzrát na výbornou defenzívu Torpeda. Ta od začátku druhé dvacetiminutovky podává naprosto špičkové výkony a pouští na svého gólmana naprosté minimum ran.

Stollery naprosto ukázkově obehrál protihráče a povyjel si z modré čáry na kruh, odkud vyslal směrem na branku nebezpečně vypadající střelu. Ta se ale od nohy jednoho z hráčů před brankou odráží mimo novgorodskou klec. Krátce po sobě nyní své štěstí zkusili Mozer s Sergijenkem, maskovaný muž v domácí svatyni si ale s oběma střelami poradil bez větších problémů.

Riga tak stále prohrává jen o jednu branku. Domácí se ze všech sil snaží prorazit do útočného pásma, pohotová defenzíva Torpeda je ale odráží už na modré čáře. Rozdíl kvality obou týmů je teď dost znatelný. Dinamo se poprvé ve druhé části ukázalo v útočném pásmu, Žerděvova individuální akce však ve střelu mezi tři tyče nevyústila. Lisutin tak mohl zůstat v klidu, jeho obrana si se situací poradila sama.

Daugavinš se protlačil na hranici rižského brankoviště a zakončil, připravený brankář jeho pokus kryje dobře položeným betonem. Následně puk schovává pod rukavici. Paršinova rána z kruhu zamířila přesně do lapačky připraveného Armalise, litevský gólman je dnes ve formě. Po kratičké pauze se bude vhazovat po jeho pravé ruce. Torpedu se nedaří znovu prodrat do útoku, defenzíva Rigy teď odvádí výborný výkon. Jejich gólman zatím nemusel čelit ani jednomu pokusu soupeře.

Hosté začínají druhou část v početní výhodě a rozhodně nehodlají plýtvat časem — okamžitě se přesouvají před Armalise a sérií přihrávek se snaží propracovat do dobrých střeleckých pozic. První část dnešního střetnutí je u konce, hokejisté Nižnijho Novgorodu odcházejí do kabin s jednobrankovým náskokem. Ten jim už ve čtvrté minutě zařídil trefou z individuální akce Jevgenij Gračov. Po většinu třetiny jsme sledovali napínavou a vyrovnanou podívanou, přičemž mírnou převahu na ledě měli hráči Rigy.

Uvidíme, zda-li se jim povede aktivitu ve druhé části přetavit v gól a vyrovnat tak stav zápasu. Statistiky po první třetině Střely na branku: Domácí se velmi rychle dostávají ke puku a vyhazují jej ven z vlastního pásma, závěrečné třetiny úvodní dvacetiminutovky se tak pravděpodobně obejdou bez branky.

Vyloučení v týmu Dinamo Riga Gunars Skvorcovs — 2 min. Medveděv za brankou čeká, až se na led dostane čerstvá lajna jeho týmu. Torpedo se potom pokusí o jeden z posledních útočných výpadů první třetiny. Do konce první části zbývá něco málo přes dvě minuty, sledujeme vyrovnané utkání. Oba týmy teď hodně přidaly na agresivitě, na ledě bylo k vidění několik zákroků na hranici pravidel.

O průnik do útočného pásma se nyní pokusil Tomáš Kundrátek, Čech ve službách hostujícího Torpeda byl ale velmi rychle zneškodněn. Většina hry se teď odehrává ve střední třetině. Prim momentálně na ledě hrají obrany, útoky ani jednoho týmu teď nepůsobí úplně sehraně. Střel na branku je v posledních minutách k vidění minimum. Žerděv byl v rohu obrán třemi hráči o kotouč, krátký atak Rigy je tak u konce.

Následný protiútok hostů však také neměl příliš dlouhého trvání, Armalis zůstal znovu bez práce. Na připraveného strážce novgorodské svatyně teď nevyzrál ani Danny Kristo, brankář Torpeda si do statistik připisuje další zákrok. V posledních minutách má docela dost práce, obrana mu pomáhá jen minimálně. Krišjanis Redlihs rozehrál puk dopředu, jeho spoluhráči se následně velmi rychle přesunuli do útoku a usadili se tam.

Momentálně před Lisutinem kombinují, ke střele se ještě neodhodlali. Dinamo má momentálně více ze hry a aktivně ostřeluje soupeřovu klec. Ten se momentálně snaží bránit, seč mu síly stačí, jenže bůh ví, jak dlouho čelit náporu vydrží. Jegor Dugin se ve vlastní třetině zmocnil kotouče, setřásl ze sebe jednoho z protihráčů a zamířil vpřed.

Už ve středním pásmu byl ale odzbrojen a Riga se tak může vrátit zpět do útoku. Hra se přelévá ze strany na stranu, atak domácích střídá protiútok Novgorodu a naopak. Sledujeme rychlou a vyrovnanou podívanou, která se zaplněné Areně Riga musí jistě líbit.

Domácí začínají po delší době v obraně pomalu vystrkovat drápky a znovu útočit. Lisutin už musel likvidovat dva pokusy Rigy o srovnání skóre, s oběma si poradil bez větších obtíží. Daugavinš neohroženě zajíždí za soupeřovu branku a hledá někoho, komu by mohl kotouč předat. Kvalitní defenzíva Dinama mu situaci rozhodně nezlehčuje. Hosté se usadili v pásmu Rigy a rozjeli krátkou kombinaci, kterou nakonec domácí zvládli rozbít předtím, než stihla vyústit ve střelu na branku.

Armalis tak nemusel zasahovat. Dinamo je častěji na puku a snaží se nějakým způsobem prokousat ven z vlastní třetiny, dravý útok hostujícího Novgorodu mu ale pořádně znepříjemňuje život a vůbec jej nepouští za modrou čáru. Útočník Torpeda odstavil na hranici vlastního pásma jednoho z protihráčů od kotouče a udělal si krátký výlet do mezikruží, který zakončil přesnou střelou mezi betony litevského strážce domácí svatyně. První střelu utkání má na svědomí rižský forvard Anssi Salmela, jehož ráně z mezikruží postavil připravený Lisutin do cesty vyrážečku.

Brankář hostů následně zlikvidoval i dorážku dalšího domácího borce. Vyloučení v týmu Dinamo Riga Miks Indrašis — 2 min. Šulenin si s pukem na holi zajel za vlastní branku a obratem vyráží vpřed, hosté se tak pokusí o další výpad. Povede se jim tentokrát zatím pevnou obranu domácích nějak zaskočit? Nižnij Novgorod je zatím dle očekávání aktivnějším celkem, hráči Rigy se ke kotouči snaží dostat jen marně.

Armalis ale zatím nemusel čelit ani jediné střele. Torpedo pro sebe ukořistilo kotouč a chtělo se vydat vpřed, jenže kvůli nepřesné přihrávce se dopouští prvního icingu dnešního zápasu. Hra se tedy po krátké pauze přesune před Lisutina.

Úvodní buly se o pár minut zpozdí, v hale se ještě drží minuta ticha za nedávno zesnulého Andrejse Zakise — bývalého kouče lotyšské ženské reprezentace. Hráči Dinama už vyjíždí na led, oba celky se řadí na modrých čarách. Před startem zápasu si ještě poslechneme státní hymny Lotyšska a Ruské federace. Ještě jednou vám přeji příjemný nedělní večer, za pár minut začínáme. Potemnělá Arena Riga potichu vyčkává příjezdu hráčů na ledovou plochu. Birin, Gofman — Zacharenkov, Sivov.

Záhy ale bylo opět vyrovnáno poté, co se v přesilovce prosadil Nikita Jevpalovs. Domácí si však zvládli ještě před koncem dvacetiminutovky vzít náskok zpět a ve třetí části jejich vítězství potvrdil Denis Paršin. Torpedo tak vyhrálo 3: Smolin, Stoljarov, Paršin — Jevpavlovs. To není vůbec špatné, jenže momentální forma Torpeda je poměrně bídná a celek tak pomalu ale jistě ztrácí krok s čelem tabulky — z posledních šesti zápasů zvítězil jen v polovině z nich, přičemž v pondělí obdržel na svém ledě od Kazaně potupný výprask 0: Hosté tak budou chtít dnešní zápas využít jako odrazový můstek k lepším výkonům.

Dinamu se povedlo v první třetině dlouhodobé části ukořistit pouhých osm bodů, zvítězit v základní hrací době se jim podařilo jen jednou jedinkrát. Za celé září si Riga nepřipsala ani jeden bod, v průběhu měsíce totiž prohrála všech jedenáct utkání, do kterých nastoupila.

.. Práce také pro Proskurjova, ten ovšem hlavou stihl vyrazit jedovku Panarina. Hráči Torpeda už potřetí vyhazují, hra v přesilovce dnes rozhodně není silnou stránkou domácího celku. Timur Fatkullin musel po Žerděvově vysoké holi opustit led za doprovodu angel wicky sexi kluci a jednoho ze spoluhráčů, v dnešního zápase ho už pravděpodobně neuvidíme. Ruský velkoklub zatím nasbíral 88 bodů. Jenže prakticky hned z brejku je vyrovnáno! Oběma týmům zdánlivě docházejí síly, ani jeden teď nehraje na plný plyn. Potemnělá Arena Riga potichu vyčkává příjezdu hráčů na ledovou plochu. LITTLE CAPRICE STOPARKY

: Czech casting denisa vyprask na holou

ZRALE ZENY SEZNAMKA JIHLAVA Czech casting tereza swingersakce má momentálně více ze hry a aktivně ostřeluje soupeřovu klec. Daugavinš neohroženě zajíždí za soupeřovu branku a hledá někoho, komu by mohl kotouč předat. Hráči Torpeda už potřetí vyhazují, hra v přesilovce dnes rozhodně není silnou stránkou domácího celku. Nejprvě vstřelil osm branek na ledě Astany, zvítězil na ledě Jugry a na svém ledě porazil Dinamo Minsk 2: Brankáři obou týmů musí být konstantně ve střehu, útoky jsou teď hodně při chuti. Že bychom sledovali nějak extra záživnou pasáž hry, se říct rozhodně nedá. Kvalitní defenzíva Dinama mu situaci rozhodně nezlehčuje.
Czech casting denisa vyprask na holou Trojka sex kitty jane
Bdsm seznamka holky na sex 365

SEZNAMKA PRO LESBY MLADI KLUCI

DLOUHA PORNA ZDARMA PORNOHERECKY

Domácí se sice drží v útočném pásmu, ale nemohou pořádně vystřelit. Před brankářem Denisovem teď úřadovalo komando Barbašev, Sprukts a Davis, čechovský brankář ovšem odolal. Spolupráce obou bratrů Radulových, Igorovi však přihrávka od Alexandra v zajímavé pozici přeskočila hůl.

Čechov zatím vystřelil všehovšudy dvakrát, jakoby jeho hokejisté byli s porážkou předem smířeni. CSKA právě vstřelilo branku! Domácí se ujímají vedení! Práce také pro Proskurjova, ten ovšem hlavou stihl vyrazit jedovku Panarina. Převaha domácího celku je zatím naprosto evidentní, Denisov se ocitá pod stále hustští střeleckou palbou. Maenpää ztratil kotouč ve středním pásmu, Malevič se však s pukem na holi daleko nedostal.

Zápas má jasného favorita, zatímco CSKA hraje o co nejlepší pozici do play-off, Čechov si ho opět letos nezahraje. Oba týmy se v této sezoně střetnou podruhé a naposledy se potkaly Domácí šli do vedení již po minutě, ale po první třetině prohrávali o dvě branky. CSKA Moskva dokonce přidalo čtvrtou branku a už to vypadalo na hotovou věc. Domácí se ovšem vzepřeli a ještě do konce prostředního dějství dokázali snížit stav na rozdíl jedné branky.

Té se dočkali až ve třetí třetině z hole Koroljuka a utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém se o vítězi nerozhodlo. Z výhry se nakonec radovali hosté, jejichž úspěch stvrdil v samostatných nájezdech Alexander Radulov. Ruský velkoklub zatím nasbíral 88 bodů. Na první Petrohrad má ovšem desetibodovou ztrátu. Dokonce třetí Dynamo Moskva má o tři body více, ale ve své divizi je na druhém místě právě za Petrohradem.

Celkem vstřelených branek CSKA je pátým nejlepším číslem soutěže a tým z metropole to v posledních zápasech potvrzuje. Z posledních pěti duelů dokázal zvítězit čtyřikrát a aktuálně drží sérii tří vítězství v řadě.

Nejprvě vstřelil osm branek na ledě Astany, zvítězil na ledě Jugry a na svém ledě porazil Dinamo Minsk 2: Viťaz Čechov Viťaz se trápí u dna Západní konference, ve které mu patří dvanáctá pozice se ziskem 49 bodů a tříbodovým náskokem na lotyšské Dinamo Riga. Čechovu se podařilo vstřelit branek, ale ve ti případech inkasoval, což je hlavní důvod jeho neslavného počínání.

S devíti výhrami za plný počet bodů je v tomto ohledu druhým nejhorším týmem soutěže. Stejně je na tom pouze Spartak a pozice nejhoršího týmu patří Jekatěrinburgu. V posledních pěti zápasech zažil Čechov nelichotivou sérii.

Nejdříve sice zvítězil v Novgorodu, ale poté schytal výprask na ledě Atlantu Mytišči. Velkou šanci na zisk bodů měl Viťaz v následujících čtyřech zápasech, které ho čekaly na domácím ledě.

Postupně ovšem padl s Chabarovskem, Novokuzněckem a Novosibirskem, což nebylo nic povzbudivého. Chuť domácího vítězství poznali hráči Čechova až proti Donbassu , který si odvezl porážku 1: Utkání začíná ve MS ve fotbale Program MS ve fotbale Kompletní rozpis zápasů, hrací dny, play off. Ten se teď musí v brankovišti hodně otáčet, aby všechny jejich pokusy vykryl. Kundrátek chtěl vyhodit kotouč ven z pásma, na modré čáře ho však na poslední chvíli zachytil jeden z domácích hráčů a atak Rigy tak může pokračovat.

Torpedo se dopouští icingu, po krátké pauze se tak hra vrátí před jeho branku. Pro Dinamo je tohle jedna z posledních příležitostí vstřelit kontaktní gól, času už moc nezbývá Mantas Armalis opouští svou klec, Riga tak tři a půl minuty před koncem zkusí své štěstí v power-play! McMillan z těsné blízkosti brankoviště ani natřikrát nezvládl uklidit kotouč za Lisutina, Dinamo tak stále prohrává o dvě branky a už mu pomalu ale jistě začíná docházet čas! Hosté si berou oddechový čas, po jehož vypršení proběhne vhazování po levé straně hostující klece.

Salmela se i přes dva bránící hráče Nižnijho Novgorodu dostal ke střele, jeho pokus z mezikruží se ale neujal — Lisutin mu do cesty postavil beton. Oběma týmům zdánlivě docházejí síly, ani jeden teď nehraje na plný plyn.

Že bychom sledovali nějak extra záživnou pasáž hry, se říct rozhodně nedá. Meija v útočném pásmu pro sebe na nějakou dobu ukořistil kotouč, hráči Torpeda mu ho ale zvládli zase sebrat ještě dříve, než by nějak zvládl ohrozit jejich gólmana. Hraje se nahoru dolu, sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou. Brankáři obou týmů musí být konstantně ve střehu, útoky jsou teď hodně při chuti.

Jegor Dugin se chtěl prosadit podruhé v utkání, okamžitě po převzetí Paršinovy nabídky vyslal směrem na branku prudkou ránu. Gólman Rigy jí nakonec zvládl zneškodnit betonem. Na ledě je teď vidět Tomáš Kundrátek, který se snaží rozehrát kotouč dopředu a poslat tak své spoluhráče to útoku. Aktivní borci soupeře mu ale teď situaci pořádně komplikují.

Novgorod se po nějaké době usadil v útoku a rozjel krátkou kombinaci, následnou ránu Denise Paršina hbitý Mantas Armalis kryje. Následuje krátká komerční přestávka. Domácí vstřelená branka nabudila a momentálně mají na ledě jasnou převahu. Obrana Torpeda s nimi zatím zvládá držet krok a všechny pokusy o vstřelení kontaktního gólu včas hasí.

Riga právě vstřelila branku! Domácí nakonec přeci jen početní výhodu využívají a připravují Lisutina o čisté konto! Hráči Torpeda už potřetí vyhazují, hra v přesilovce dnes rozhodně není silnou stránkou domácího celku. Lisutin zatím v oslabení musel zasahovat snad jen jednou nebo dvakrát. Torpedo právě vstřelilo branku! Rižský únik gólem neskončil, ten novgorodský ale ano! Ten po zásahu vztekle mává rukama, není mu to ale nic platné.

Nižnij Novgorod se na ledě velmi rychle rozkoukal a znovu má na ledě převahu, hráči Rigy teď na ledě působí poněkud ztraceně. Jako by vůbec nevěděli kudy kam. Mikelis Redlihs se úplně vyhnul všem hráčům Torpeda a v úniku se rozhodl poslat puk do horního rohu hostující branky, připravený Lisutin ale střele do cesty postavil lapačku!

Po čtyřiceti minutách vede v lotyšské metropoli hostující Torpedo 2: Riga po kvalitním výkonu v první části naprosto zkolabovala a Novgorod tak měl na ledě jasnou převahu, kterou se jim v osmadvacáté minutě povedlo přetavit v druhý gól, jehož autorem byl Kirill Urakov. Hosté mají tři body skoro v kapse, Dinamo by se muselo v závěrečné periodě hodně zvednout, aby jejich náskok ohrozilo.

Statistiky po druhé třetině Střely na branku: Indrašis nabil před branku připravenému Žerděvovi, který chce zřejmě odčinit svůj prohřešek.

Jeho rána z první ale nakonec tři tyče novgorodské branky úplně minula. Hokejisté jediného lotyšského týmu v KHL už brání jen silou vůle, Žerděv svým trestem svůj tým připravil o veškeré síly.

Rižští hráči už nutně potřebují pauzu, do které zbývá zhruba jeden a půl minuty. Torpedo zahajovalo další útok až zpoza vlastní branky, do útočného pásma se mu podařilo proniknout poměrně rychle. Momentálně je pevně usazeno v útoku a posílá na branku soupeře jednu střelu za druhou. Bránící čtveřice hráčů Dinama oslabení naprosto nezvládá, Armalis má teď plné ruce práce! Litevský brankář zatím zvládá náporu čelit, otázkou však je, jak dlouho mu síly vydrží Na konci krátké série přihrávek stál Sergej Kosticyn, jemuž Armalis zákrokem lapačkou prodloužil čekání na první bod v letošní sezóně.

Timur Fatkullin musel po Žerděvově vysoké holi opustit led za doprovodu lékaře a jednoho ze spoluhráčů, v dnešního zápase ho už pravděpodobně neuvidíme.

Není divu, zásah vypadal hodně bolestivě. Vyloučení v týmu Dinamo Riga Nikolaj Žerděv — 2 min. Mozer už je zpět na ledě, domácím se v přesilovce vůbec nepodařilo vymyslet něco kloudného. Torpedo se urbánilo naprosto s přehledem. Torpedo se zvládá bránit bez větších komplikací, v oslabení bude hrát ještě zhruba minutu. Dinamo se zatím v přesilovce nezvládlo na delší dobu usadit před Lisutinovou svatyní. Z prostoru pro vhazování proklepl Lisutinovy reflexy Indrašis, gólman Novgorodu prošel rychlou zkouškou na výbornou.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že si ze zápasu odnese čisté konto. Stollery pronesl kotouč dopředu, Riga se ale v útoku moc dlouho neohřála. Hokejisté Torpeda je velmi rychle vyhnali ven z pásma, domácí tak budou muset začít zase od znova.

Dinamo se snaží na inkasovaný gól nějak odpovědět, zbraně ještě rozhodně skládat nehodlá. V útoku ale stále působí dost bezzubě, jeho hře prostě něco chybí Tak tohle si defenzíva Rigy za rámeček rozhodně nedá, hosté jdou kvůli její naprosté neschopnosti do dvoubrankového vedení! Ten jen doklepl odražený kotouč za bezmocného brankáře domácích. Michail Smolin, Rok Tičar. Více ze hry má momentálně domácí Dinamo, jenže se mu stále nedaří vyzrát na výbornou defenzívu Torpeda.

Ta od začátku druhé dvacetiminutovky podává naprosto špičkové výkony a pouští na svého gólmana naprosté minimum ran. Stollery naprosto ukázkově obehrál protihráče a povyjel si z modré čáry na kruh, odkud vyslal směrem na branku nebezpečně vypadající střelu.

Ta se ale od nohy jednoho z hráčů před brankou odráží mimo novgorodskou klec. Krátce po sobě nyní své štěstí zkusili Mozer s Sergijenkem, maskovaný muž v domácí svatyni si ale s oběma střelami poradil bez větších problémů.

Riga tak stále prohrává jen o jednu branku. Domácí se ze všech sil snaží prorazit do útočného pásma, pohotová defenzíva Torpeda je ale odráží už na modré čáře.

Rozdíl kvality obou týmů je teď dost znatelný. Dinamo se poprvé ve druhé části ukázalo v útočném pásmu, Žerděvova individuální akce však ve střelu mezi tři tyče nevyústila. Lisutin tak mohl zůstat v klidu, jeho obrana si se situací poradila sama. Daugavinš se protlačil na hranici rižského brankoviště a zakončil, připravený brankář jeho pokus kryje dobře položeným betonem. Následně puk schovává pod rukavici. Paršinova rána z kruhu zamířila přesně do lapačky připraveného Armalise, litevský gólman je dnes ve formě.

Po kratičké pauze se bude vhazovat po jeho pravé ruce. Torpedu se nedaří znovu prodrat do útoku, defenzíva Rigy teď odvádí výborný výkon.

Jejich gólman zatím nemusel čelit ani jednomu pokusu soupeře. Hosté začínají druhou část v početní výhodě a rozhodně nehodlají plýtvat časem — okamžitě se přesouvají před Armalise a sérií přihrávek se snaží propracovat do dobrých střeleckých pozic.

První část dnešního střetnutí je u konce, hokejisté Nižnijho Novgorodu odcházejí do kabin s jednobrankovým náskokem. Ten jim už ve čtvrté minutě zařídil trefou z individuální akce Jevgenij Gračov. Po většinu třetiny jsme sledovali napínavou a vyrovnanou podívanou, přičemž mírnou převahu na ledě měli hráči Rigy.

Uvidíme, zda-li se jim povede aktivitu ve druhé části přetavit v gól a vyrovnat tak stav zápasu.