swingers party praha sex praha

Tušili jsme předem, co nás čeká, a šli jsme do Bunkru ze zvědavosti a abychom se s vámi mohli podělit. Ale nečekali jsme, že to bude tak intenzivní. Za nás už nikdy. I když trváme na každém slovu, bylo by nefér  Bunkr úplně zatratit. Důvodem je jeho popularita. Má otevřeno denně a lidé, kteří sem pravidelně chodí, jsou tu spokojeni. Bunkr tak vyplňuje mezeru na trhu a slučuje pod jednu střechu lidi z určité skupiny. Za nás je vlastně fajn, že tihle lidé jsou pohromadě právě tady a nepotkáváme je na jiných party.

A jedna věc se nám tu líbila a moc. Byly to široké gauče ve tvaru L. Byly pohodlné a velice společenské, mnohem víc než třeba křesílka ve Fantasy, která jsou právě nespolečenská a lidi od sebe oddělují. Celkem jsme se těšili, až se tu objeví zkušenosti i z Bunkru: Musíme souhlasit s výše uvedeným. Kdo má však rád dobrodružství a adrenalin, přijde si na své hladoví vlci stále číhali, opustit na chvíli partnerku znamenalo riziko, že ji pak nenajdete na svém místě.

Bunkr je naprostý základ. Nesnáším kluby Paradiso a Fantasy, že zakazují vstup samostatným mužům. To je fakt fujky, fujky. Určitě nejlepší klub na to, provokovat nadržené muže a pak je poslat do háje. Myslíme si,že je to velice neobjektivní reklama,a můžu říci,že až tak to levné zase není,když se člověk baví.

Na každý klub je velice něco špatného,nebudu to zde vytahovat,protože chodím do všech zmíněných klubů,jen bráním něco,co je teď ve světě swingru pomalu běžné,kde zdejší kluby právě zamrzli. Rád vzpomínám na první klub ve Zličíně Galaxy……každý si najde,to co potřebuje…. Ahoj, děkujeme za názor. Ano, naše hodnocení je vždy subjektivní a přiznáváme to, jinak to ani nejde. Ale také si všimněte, že srovnáváme se spoustou klubů jak v Česku, tak v zahraničí.

A v každém článku, i tady, píšeme, že svoji klientelu, která je tam spokojená, Bunkr má. Je v pořádku, že tak zaplňuje díru na trhu.

Ale jestli máme poradit začátečníkům, kam jít, tak je nepošleme do hnízda plného singlů, aby tu v TV sledovali fotbal a poslouchali muziku Ortela. Minimálně za tímto argumentem si stojíme jako za objektivní překážkou. Jestli vám to vyhovuje, pak sem patříte a je to ok.

Pro nás swingers není o lahváčové kultuře…. Chodili jsme do Jungmanky roky, Bývalo to tam fajn, někdy se sešli lidi co pro nás nebyli. Ale to je všude na světě. Navštívili jsme po světě asi 30 klubů na více kontinentech a určitě není tento v porovnání s jinými na propadnutí, ale pohybuje se spíš v horní polovině obvyklého.

Hodnocení v článku mi přijde spíš jako útok konkurence a není ani v nejmenším objektivní, je zde snaha jen pošpinit a odradit. Kdo byl ve Fantasy, pochopí. U swingers totiž nejde jen po vybavení klubu, ale o lidi co tam chodí. Paradiso zase pojme všechny co přijdou, nevadí, že se tam nevejdou a kouří se tam.

Tedy aspoň kouřilo a fanatické odmítání samotných mužů klubu ublížilo. Prostě klub je takový, jací tam přijdou lidé. Nikde na světě jsme nezažili pouze mladé lidi, věkový průměr je všude nad Nám se také řvoucí sport na TV nelíbí, ale někomu evidentně ano. My bychom dali klubu známku 2, někdy trojku, ale musíme napsat, že jedničku v ČR určitě nikomu. A jmenované vzory by skončily v našem hodnocení výrazně za neprávem pomlouvaným klubem.

Alespoň podle našeho názoru. Je těžké najít lidi očekávané úrovně ve swingers. My jsme návštěvníci, dost lidí nás zná a může potvrdit, že s konkurencí nemáme nic společného. Máte pravdu, že kluby jsou o lidech a vašemu pohledu se nedivíme. Jako vždy opakujeme, že naše hodnocení je subjektivní a to, co popisujeme, je prostě pro nás daleko přes čáru. Všimněte si ale, že na několika místech — i třeba tady http: Svůj k svému, vrána k vráně, každý si najdeme, co hledáme… Jinak ani na Libertinage, ani ve Fantasy není ani náhodou věkový průměr nad 40 ani nouze o sex a zábavu.

My se tedy vzdy dobře bavili na rozdíl od F- ka kde nas bylo tak 5 a pul…a tudíž mizerná akce. A Paradiso ač jinak dobré s odmítáním mužů opravdu zamrzlo. Vy to máte rádi, jiným párům to zase vadí. Jiná situace by byla, kdyby to v těch klubech bylo řešeno jako jinde, třeba v Training Pedralbes http: A další lidé z ochranky pořád hodili klubem s vysílačkou. Pokud to u nás takhle nefunguje, tak je fajn, že kluby mají jen speciální akce, kam singlové smějí.

V případě Bunkru je to právě limitující pro páry, které o singly nestojí. Naprosto souhlasíme s každou větou v článku,i pro nás je bývalá Jungmannka,,dnes Bunkr odpad,.

Dali jsme tomu šanci s přáteli dvakrát,ale už nikdy více. Úvaha o úrovni majitelů a klubu,je opravdu trefná. A výkřiky pod článkem,jak uškodilo Paradisu,že tam nesmí samotní muži,je směšná. Všimněte si,že v diskuzích,kde se napíše o Bunkru pravda,se ihned vyrojí plno zastánců,kteří doslova dští síru,návštěvníci Bunkru,na rozdíl od návštěvníků např.

Paradisa,nejsou schopni normální diskuze,jsou agresivní,hned podezírají konkurenci proč by to konkurence dělala,když má stále plno,že nemá cenu na jejich příspěvky vůbec reagovat,není jim vlastní tolerance,proto se jim v normálním,slušném klubu,nemůže líbit. A to je dobře. Myslíme si,že nejvíce křičí samotní muži,kteří se do slušných klubů na úrovni,každý den bez partnerky nedostanou. Váš článek je objektivní,pracuje s fakty,návštěvníci Bunkru jsou ovládani emocemi,nemá cenu se s nimi dohadovat,to je zráta času.

Jsme rádi,že konečně někdo zhodnotil klub,seriózně,bez hysterických výjevů,které jsou nejvíc čitelné právě od návštěvníků Bunkru. Článek doporučíme i našim zahraničním přátelům,kteří s návštěvou Bunkru koketují. Zúčastnil jsem se teď v sobotu Níže uvedenou recenzi jsem původně dával přímo na forum klubu, ale tam neprošla schválením.

Hold když někdo klub jen nechválí, tak má smolíka. Proto jsem se rozhodl recenzi dát sem. Takže již samotná recenze. Upozorňuji, že je to pohled můj a mých dvou kamarádů ti by se vyjádřili asi ještě kritičtěji.

Recenzí píši proto, že jsem na akci vyrazil až z Brna a dlouho jsem se na ni opravdu těšil. O to více jsem odcházel, a to nejen já, zklamán a rozladěn. A pak tu čtu ty jednostranné nekritické příspěvky plné nadšení z narozeninové akce. Asi jsem byl na jiné akci. Písničky mne osobně sedly a byly super. Těch bude bohužel víc. Jen co jsem vešli do klubu tak nás ovanul velmi nepříjemný zápach, který se linul celým klubem.

Co zápach připomínal raději psát nebudu. Teprve později jsem zjistili že je to zápach ryb z rautu. Myslím, že volby rybího rautu na této akci byla více než nešťastná. Byla jsem ve swingers klubu Bunkr, ale byla jsem dost zklamaná. Celkově to prostředí působí šíleně oplzle a vůbec není sexy. Samostatný muži už jsou deformovaní chozením do tohodle podniku, jsou líný vás dobývat, neztrácejí čas a jdou za jinou.

Přitom svádění je pro mne více sexy než samotný sex. Objevují se tam i samotné zamindrákované baculky, který si tam dokazují, že jsou sexy tím, že dávají, kdejakému troubovi, který tam přijde. Párů tam chodí málo. Chlapi tam chodí oblečení jen v ručníku a to na mne nepůsobí dobře.

Rozhodně nikomu nedoporučuji návštěvu takového podniku, můžete si přivodit trauma, rozbít si vztah a u mužů se pak následně může objevit problém erekcí daný psychicky,právě tím, že navštívili tenhle klub. Ahoj,jsme pár věk 35let. Jaké jsou např ceny občerstvení? Ahoj, já se musím pochlubit se svou zkušeností se swingers. Předem jsem se hodně bála, jací tam budou lidé, jestli se nebudu stydět, jestli nebudu do něčeho nucena,atd. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal.

Zážitek byl krásný a velmi příjemný, lidé super, zcela normální, žádní zvrhlíci, a stud jsem ztratila po 15 minutách, tam si jsou všichni rovni. Výhoda byla, že to byla soukromá akce, na kterou jsem narazila náhodně přes web www. Už jsem několikrát vzala přítele, teď už manžela. A jednu zkušenost mám i z Německa, také super. Úvod Diskuse O sexu swingers párty? Podle času a data Podle vláken Od nejnovějších Od nejstarších.

. Swingers party praha sex praha

Swingers party praha sex praha

Ahoj, jsem (single) z Prahy a swingers me laka uz nejakou dobu, jenze jsem zatim nenasla odvahu, i kdyz sex a vse kolem nej pro me tabu neni. Spis je to tim, . Pro nováčky je zde informační stránka "průběh akce" od A až po Sex. Swingers Club Praha 1 je určen pro páry, samotné ženy i muže. Povinností je dodržování. Swingers club Praha - Swingers Praha 4. Swingers club Praha 1 je privátní All inclusive klub, kde se zábava najde pro každého. Náš swingers club je diskrétní .

FILTR NA ZENY MATURE FREE VIDEO

Od obsluhy dostanete pouze ručník, který je tu povinným dresscodem. Navštívili jsme pražský swingers klub Bunkr. Úvod Diskuse O sexu swingers párty? Samostatný muži už jsou deformovaní chozením do tohodle podniku, jsou líný vás dobývat, neztrácejí čas a jdou za jinou. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal. Samostatnou kategorií byla muzika v klubu. Přitom svádění je pro mne více sexy než samotný sex.