masturbace ve škole zralé kundičky

Nejjistější by bylo, kdyby ses objednala k dermatologovi a svůj problém mu popsala a hlavně ukázala. On stanoví diagnózu a pomůže ti s léčbou. Moje tělo - holky Jsem lesba?? Moje tělo - holky Ahoj Alíku, chtěla bych pomoct: Už od začátku školního roku jsem se začala řezat, takže 9 měsíců už se řežu: A od té doby se řežu Teď už mám kluka a jsem šťastná ale?

On se taky řeže: A já jsem mu slíbila že přestanu, ale nepřestala jdu v tom kole dál a dál, řežu se kwůli tomu že jsem hnusná a jsem strašně tlustá vážím 41kg což je na mne moc A řezání mne docela i baví ale zas to je už otravné, mám celé ruce obě dvě pořezané ; A už nevím jak dál chtěla jsem si vzít i Život ale žiju tu pro svoji rodinu atd Mám také ve škole problémi a i doma takže to nemám lehké Taky i pro to se řežu Chtěla bych prosím pomoct: Je to na mne moc už Řezání není špatné aspoň pro mne už jsem si zvykla ale chci už stím přestat Tak tě prosím o radu nebo o pomoct prosím: Ahoj Míno, je dobře, žes napsala.

Prvním a tím nejdůležitějším krokem k tomu, aby člověk s něčím přestal, je opravdu to chtít. Z toho, co píšeš, bohužel moc pocit, že s řezáním chceš přestat, nemám.

Rozhodně s Tebou nesouhlasím v tom, že řezání není špatné. Řezání může být i nebezpečné. A mimoto nic neřeší. Naopak Tě od řešení toho, co Tě trápí, odvádí. Jizvy na rukou Ti asi nepomohou k tomu, aby ses sama sobě více líbila. Jsem tedy ráda, že snad alespoň nějaká část Tebe si tohle uvědomuje a vede Tě k tomu, že si hledáš pomoc. Proti řezání pomáhá odvrátit pozornost jinam. Tedy namísto toho, aby ses řízla, dělat cokoli jiného, například jít si zacvičit, zaběhat, dělat něco rukama, jako třeba navlékat korálky, tančit, zpívat, jít si s někým popovídat.

Jestliže to nezvládáš sama, je potřeba se obrátit na někoho dospělého, komu věříš. Na mamku či někoho jiného z rodiny, školní psycholožku nebo nějakou oblíbenou paní učitelku. Přejeme Ti, aby s řezáním skutečně skončila. Moje tělo - holky Ahoj všichni Mám takový, pro vás asi úplně zbytečný, ale pro mě obrovský problém.

Jde o to, že je mi 13 a asi 2 roky mi rostou chlupy v podpaží. Jsou dost viditelné a hrozně mi to vadí. Mamka je viděla když mě "učila" stříkat se deodorantem. Což bylo nedávno, cca před měsícem. Nič na to neřekla. Chtěla bych se oholit, ale já vůbec nevím jak. Neumím vzít ani žiletku do ruky.

Chtěla bych to říci mamce, ale nevím jak. Já jsem totiž hodně vyvinutá, ale chovám se jako malá. Mozek mi ještě asi nevyspěl. A tak se ke mě mamka tak nějak chová.

Moje kámoška je na tom podobně. Prostě se nechovame jako mladé ženy. A já právě nevím, jak by to pojala. Je mi také úplně jedno co nosím a jak vypadá. Myslim, že by se divila, kdyby jsem ji řekla: Teď mě to tolik netrápí, ale chtěla bych to vyřešitt, až bude teplo a já budu nosit trička s krátkým rukávem.

To by bylo vidět. Dokonce i podprsenku mi nabídla ona a ja si o ní neřekla, jako většina holek. Napadlo mě, že by mi to taky mohla nabídnout. Prosím, pomozte mi, jak to mám mamce říci. Nebo myslíte, že by mi to mohla také nabídnout? Tohle jsem vám už jednou psala a pořád jsem můj problém nevyřešila. Hodně nad tím přemýšlím a trápím se. Nevím pořád, jak to mamce říci.

Mohli by jste mi prosím napsat, kde jí to mám třeba říct a jakým způsobem? Asi před týdnem mi mamka řekla, jestli bych si nechtěla oholit nohy. Mám je hodně chlupaté a chtěla bych. Stejně jako to podpaží.

Já se zaradovala a řekla jsem, že asi jo. Potom nic neříkala a nic se nedělo. Nevím co si o tom myslet. Myslela jsem si, že když řeknu, že jo tak mi s tím pomůže a já jí při tom řeknu, že bych si chtěla oholit i podpaží. Jsem z toho opravdu nešťastná. Bojím se v tričku s krátkým rukávem zvednout ruce. A až bude tepleji a začnu nosit kraťasy, to bude horor. Bojím se i toho, co na to řeknou mí spolužáci.

Budou se mi mát Moc prosím, pomozte mi co nejdříve. Předem mockrát děkuji za odpověď. Vaši poradu mám moc ráda a už několikrát mi pomohla. A omlouvám se, že vás s takovouhle blbostí otravuju. Děkuji za Váš čas. Už jsem Vám tuhle zprávu psala 2x. Pořád jsem však nenašla odvahu. Moc prosím, napište mi nějaké větičky, které bych jí mohla říct.

A kde bych jí to mohla říct, kdy, jakým stylem Takovéhle věci jsme nikdy neřešili. Moc Váš prosím, napiště mi to. Jsem opravdu hodně zoufalá. Neumm si představit, že budeme v létě na chatě v plavkách, já jen lehce roztáhnu ruce a Děkuji moc za Váš čas. Ahoj, píšeš opakovaně o tom, že nemůžeš najít odvahu, aby sis s mamkou promluvila o tom, co Tě trápí a co bys potřebovala. Nevím, jaký spolu máte vztah, jestli si rozumíte, jestli k ní máš důvěru, čeho se vlastně bojíš.

Jestli je to to, že to bude trapné, že by nesouhlasila, že by Ti nepomohla, nebo něco dalšího? Ty sama znáš mamku a váš vztah lépe, než my, věřím, že dokážeš najít způsob, jak spolu obvykle mluvíte, jaké k tomu máte příležitosti. Pokud už Ti dříve sama mamka navrhla, že by sis mohla oholit nohy, můžeš na to rovnou navázat a požádat ji o radu, jak to provést.

Dříve ses bála, že by se asi divila, ale teď vidíš, že Ti to sama navrhla, že s tím počítá, že je to v pořádku a normální. Můžete se sejít třeba v koupelně, kde by Ti mohla ukázat, jak na to. Chápu, že jsou Ti chloupky nepříjemné a je zbytečné, aby ses jimi obzvlášť teď v létě zbytečně trápila.

Věřím, že když překonáš počáteční stud, společně to vyřešíte a bude po problému, možná vás to spolu více sblíží. Můžeš si to zkusit říct sama nanečisto bez mamky, nějak si to zformulovat nebo napsat na papír a dát jí vzkaz třeba na postel. Neboj se dávat najevo, co bys potřebovala, je to lidské a potřebné.

Držíme Ti palce, Modrá linka. Moje tělo - holky Dobrý den, potřebuju poradit ohledně mého obličeje Na obličeji mám hodně pih a vůbec se mi to nelíbí, chtěla bych se jich zbavit jinak než chirurgickým zákrokem kvůli jizvám. Nemáte, prosím, nějakou radu? Připadám si kvůli tomu ošklivá a hrozně mi to vadí.

Předem děkuji za radu! Ahoj Jani, věř mi, že pihy nejsou na závadu. Vždyť vznikla i velice pěkná písnička o dívce pihovaté. Pokud ti ovšem pihy tak moc vadí, tak zajdi do lékárny. Nech si tam poradit krém, který pihy zesvětluje. Také se moc nevystavuj sluníčku, to pihy zvýrazňuje. Moje tělo - holky Ahoj Alíku, ve čtvrtek mám jít na kardiologii a pravděpodobně si budu muset sundat podprsenku, ale před tátou. Jsem hrozně stydlivá a stydím se před tátou, aby mě takhle viděl, nevím co mám dělat.

Ahoj, chápu, že máš pocity studu, když se máš svléknout na vyšetření před tátou. Nevím úplně přesně, jak vyšetření bude vypadat, ale je také možné, že v ordinaci budeš sama a tátu si lékař zavolá až na závěrečný rozhovor. Možná by také šlo tátu požádat, aby na Tebe počkal a přišel za doktorem po vyšetření, nemusíš mluvit o studu, ale třeba o tom, že už jsi velká a zvládneš to tam sama.

Napadlo mne také, že o všem můžeš promluvit i s mamkou, která tátovi může naznačit, že se trochu stydíš a on se třeba nebude na Tebe při svléknutí podprsenky dívat, Je také možné, že i on se v tom necítí úplně nejlépe a sám to nějak vyřeší například tím, že se postaví stranou nebo něco podobného.

Je jasné, že i on vnímá, že dospíváš, na druhou stranu Tě zná úplně od malička a přemýšlí o tom, jak se se má táta v podobných situacích chovat. Přejeme Ti, aby vše dobře dopadlo.

Moje tělo - holky Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné "přijít" o pannenskou blánu bez pohlavního styku, případně jak. Také by mě zajímalo, pokud lze přijít o panenskou blánu bez pohlavního styku, jestli se nedá nějak zjistit bez navstevy gynekologa jestli panenskou blánu ještě mám. Ahoj, ano, je možné panenskou blánu ztratit i jinak než sexem, třeba při sportu nebo zavádění tamponu.

Nicméně každá žena má tuto blánu jinak vyvinutou - některé pevnější, jiné skoro žádnou. Proto je těžké poznat, zda ji stále máš i Ty. Nejspíš by to poznal právě jen gynekolog vyšetřením. Kdyby sis o tom, proč se o to zajímáš, chtěla promluvit víc, můžeš zavolat na linku důvěry zcela anonymně. Ahoj, je přirozené, že se ostýcháš. Teprve si na tyto holčičí věci zvykáš.

Nicméně je fajn, že je mamka v tomto ohledu vstřícná a máš u ní asi oporu, že by Ti pomohla, když si řekneš. Bude dobře, když jí připomeneš, na čem jste se domluvily.

Studu se zbavíš ve chvíli, kdy to vyslovíš, do té doby se tak budeš nejspíš cítit tak jako tak, to je normální. Klidně jí třeba ukaž tuhle svoji otázku a naši odpověď, nejspíš to pochopí. Moje tělo - holky Ahoj Měřim cm a vážim 60 kg. Je to v pořádku?

Od minulého roku co jsem byla v nemocnici kvůli bolení hlavy a problémy s žalůdkem který se nevyřešil moc nejim. Ne že bych nechtěla Už dřív to tak trochu bylo. Vždy když něco snim tak se cítim plná a nedokážu do sebe nic víc narvat. Jinak bych se asi pozvracela Ale když můžu tak jim. Je to vlastně takový můj koníček. Jim často taky čokolády a ták ale jim i hodně ovoce a zeleniny Nevíš proč to tak všechno je? Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální.

Bohužel nejsem lékař a neodvážím se provádět diagnózu tvých žaludečních problémů. Nicméně napadlo mě, jestli problém nemůže být právě ve složení tvého jídelníčku. Zkus se zaměřit na vyvážený a pestrý jídelníček s dostatkem bílkovin a omezit trochu příjem sacharidů.

Zkrátka si nejdříve dát kvalitní jídlo a teprve potom nějakou drobnou sladkost třeba ovoce, nebo kousek čokolády na závěr. Přeji ti hodně štěstí! Moje tělo - holky Ahoj Alíku, nemáš nějaké babské rady proti nadměrnému pocení. Ahoj, v první řadě vynechej z jídelníčku kořeněná a velmi slaná jídla. Doporučuje se i pití šalvějového čaje alespoň litr denně.

Pomoci by údajně mělo i užívání jablečného octa malé množství přidané do sklenice vody. Určitě si oblékej vzdušné, volnější oblečení z přírodních materiálů.

Moje tělo - holky Dobrý den, už jste mi jednou poradili a dobře, chtěla bych se zeptat co mě čeká na 13tileté prohlídce u doktora. Mamka mě chce očkovat proti rakovině děložního čípku a mě by zajímalo kam se píchá ta injekce, já bych chtěla do ramene je to možné? Ahoj, běžnou součástí třináctileté prohlídky je změření a zvážení. Pak ti lékař změří tep, poslechne srdce, změří zrak, sluch a prohmatá břicho. Injekce s vakcínou proti rakovině děložního čípku se obvykle skutečně aplikuje do ramene.

Moje tělo - holky Ahoj. U nás ve třídě mi příjdou všichni hubení a já si příjdu nejtlustší. Vážím 58 kg a cm. Břicho mám jak v těhotenství, hýždě mám malý a stehna akorát. Jak může někdo měřit jak já a má pod 50?!? Chci zhubnout, ale mám strašný vztah k jídlu. Bojím se ale taky, abych nebyla jak vyžle. Všichni mají v pase 60 cm a já skoro jediná 75 cm. Myslíte, že z toho vyrostu? Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální a nemáš důvod toužit po nějakém zásadním váhovém úbytku.

Je ale samozřejmě možné, že i v případě, že máš štíhlou postavu, se můžeš potýkat s vyklenutým bříškem. To je většinou způsobeno nedostatečně posíleným středem těla. Ted uz ses starej, zejo? Originally posted by mechac Ted uz ses starej, zejo? Originally posted by ToHor doufam, ze ses od te doby aspon naucil poradne cesky: Originally posted by Stilgar quote: Lepsi nez kdyby to bylo naopak.

Gramatiky se da dohnat, napady ne. Originally posted by Cawyr kazdopadne Stilgar neleci "yourself", ale "himself"..

Originally posted by Octopuss quote: Tak tuhle quotu jsem nepochopil Shimi: To když jsem viděl, tak jsem malem chcipl smichy. Stilga nechte vy lamy Originally posted by Colldor Stilga nechte vy lamy Originally posted by Cawyr quote: Originally posted by Stilgar tenhle?

Na mne to kdysi dost zapusobilo, kdyz jsem to asi pred rokem a pul videla. Originally posted by Mistral quote: Palicka [jeho posty bez interpunkce by taky moc neobstaly treba v nejakem diktatu]. Navic lidi ,jez zminujete jsou puvodem cizozemci,jestli se nemylim.

Originally posted by QUAM Palicka [jeho posty bez interpunkce by taky moc neobstaly treba v nejakem diktatu]. Az na Logana a Palicku. Originally posted by Johauna quote: Vsadim svý poslední trenky že to tu Demosténes dál sleduje a čeká až se objeví poznámky o tom, jak byl vlastně fajn, v pohodě a jak nám tu všem moc chybí a mezitim chystá mocnej comeback. Originally posted by Atreus Vsadim svý poslední trenky že to tu Demosténes dál sleduje a čeká až se objeví poznámky o tom, jak byl vlastně fajn, v pohodě a jak nám tu všem moc chybí a mezitim chystá mocnej comeback uz aby to bylo Originally posted by San-Raal http: Thomiku cos to vypotil za topicy?

Ze tobe ten Demostenes nakonec chybi? Ty foe, kdo tam tak může postovat? Mě stačil jen pohled a mínění o uživatelích internetu zase pokleslo Originally posted by Jules Winfield Holt jsme do našeho šáši příliš silně kopali, až mu upadly všechny rolničky, a to už psychicky neunesl.

Nicméně tohle je forum online her, tak místo plkání hrajte hry ne? Originally posted by Nat Originally posted by Bearsson quote: BTW neplánuješ v blízké době opět sraz onlinářů?

Originally posted by Plague Ty foe, kdo tam tak může postovat? IMHO "Teď mám hroznej strach, že se s ní budu muset oženit. Znám jí už 16 let a vím, že by nám to neklapalo. Originally posted by Colldor http: No jenze tam na prvni a posledni strance je furt to same. Originally posted by ToHor postu Tady začala diskuze v listopadu , pokračuje až do dnes a skončí tipuji někdy v roce ; Pro Dema zadna prekazka. Jasne, muj link spis ukazoval na to ze jsou zensky ale opravdu porad stejny Predtim vydrzovan rodici 19 let?

Trochu ubohy srovnani Srovnavat nepreacujici student vs cokoliv je taky postaveny na hlavicku. Neni to zakazane zenevskou konvenci postovat takhovehle linky?

Dyk je to zivotu nebezpecny Originally posted by Khaa Atreus: Trochu ubohy srovnani Srovnavat nepreacujici student vs cokoliv je taky postaveny na hlavicku Další kronikář mýho života, rofl.

Originally posted by Coriven quote: Zadna si nekoupila robertka. Dneska jsem byla na Smícháči.. Koupila jsem si pyžamo se snoopym v HMku Pak jsem si tam koupila téčka.. No pak jsem si koupila naušnice,čelenku,papiloty a vlasovou kosmetiku Lol tak takhle bych to nenapsal ani ja http: Originally posted by Argon Lol tak takhle bych to nenapsal ani ja http: Kdo vite co je vlastne s Demencem?

Zavreli ho do vezeni pro dluzniky, nasel si nejakou rostenku rostence nebo ma jen zkouskovy? Originally posted by hoghar Odvibroval s TheChosenem. Originally posted by Mistral Kdo vite co je vlastne s Demencem? Ma bloknutou IP nejen na vlastni zadost ;]. Hehehe a už tehdy si to vychvaloval až do aleluja.

Endor je tak moc dokonalej a úžasnej, že některý hráči už pravděpodobně čekaj na kometu, kteráž je odnese do světa pixelů http: Demo zlupne taykovch na ranajky,aj na veceru si da, lebo sa Endor Team Leading je velice namahavy http: Moje narozeni bylo hezke nenarodil jsem se z nejakeho vajicka debo jen tak narodil jsem se ze zemskeho prachu. Tak ze jsem prirodu milval odjakziva.. Od ritiru jsem se ucil rychle a bez namahy natoz u magu a druidu kouzleni nebyla mo dobra stranaka. Uz od svych 10 let jsem chodil zabijet zlo demony draky a skeletony..

No asi v mich 12 let me kousl drak a ja jsem byl na smrtelne posteli.. Jeste neni tvuj cas dobro te potrebuje i lide a tak jsem najednou byl vskrisen.. Moje cesty vedli po sousi po mori nekde chteli mou pomoc.. Rad pomaham vsem rozdaval jsem i veci a nicil jsem s podanyma zlo: A verim vam ze z toho pribehu jste si neco vzali a uvedomili si sve chyby..

Mozna jednoho dne zase prijdu jeste na svet snad jo ale tomu potrebuji pomoc,duveru,a pochopitelnost,doufam ze se tato prilezitost vyzkitne jeste nekdy takovych lidi je malo velmi velmi malo ale skus te pomahat druhym tak jako ja skus te to Originally posted by Sid Vicious to psal Logan?

Originally posted by Sid Vicious http: Určitě si to vyrobím Originally posted by sword "Dvakrát jsem si u toho vyhonil: Originally posted by sword 1, Nejmenuji se Karel. To ale neznamená, že tě nevzrušuje barbie. Nemáte někdo masturbujícího Kena? Na co bys ho chtel? Originally posted by hoghar Na co bys ho chtel?

I ken se ma odemne co ucit. Demo se zas snazi udelat Endor ku obrazu svemu a nejak chybi to hlavni, zajem hracu co nem hraji: Jinak jsem se zasmal te signature co tam jeden hrac ma: Budu se opakovat, ale i tak si stále myslím, že bude zajímavé, jestli se Demo někdy dobere ke stejnému názoru, jako jistý gm jistého shardu, který mi na jednom srazu řekl: Originally posted by Nat Budu se opakovat, ale i tak si stále myslím, že bude zajímavé, jestli se Demo někdy dobere ke stejnému názoru, jako jistý gm jistého shardu, který mi na jednom srazu řekl: Naucis me par novych triku?

Originally posted by Erina Demo exceluje http: Pokud sem to spravne pochopil je to jen pruzkum. Originally posted by Sid Vicious z vyvesky.. D no ty vole, injektor si teda musim stahnout! Koldone nesnaz se to zastirat, to jsi psal ty!

Poznavam tvuj charakteristicky rukopis! Originally posted by Cawyr Koldone nesnaz se to zastirat, to jsi psal ty! Ukazka peknyho flamu endor vyveska - Atre Tj veta hodna mistra kdyz si odmyslime obsah. TO ze tento zakaz obchazis je tvuj problem.

Mne kdyz admini na fore nechteli, tak sem tam proste nelez a tim to haslo, dokud sem nedostal informaci o odbanovani. Zkratka bych to uzavrel s tim, ze kokovo posty te nemaji co srat. Navic kde to jsme, aby PvPeri museli mit odmeny? Bud hraju PvP ze mne to bavi, nebo na to seru. A ne ze hraju pvp abych na tom vydelal.. Nasrat - Atre Je tezky pochopit ze hraci hraji Pvp takove, jake ho chteji mit??

Bylo jen otazkou casu nez ti inteligentnejsi PvPeri pozvednou hlavy a zalozi soukrome ligy jako je to v zahranici tam to vetsinou resi pres guildwars.. Co je v ústavě je mi jedno, nesvéprávný hovada nemaj mluvit do ničeho.

Originally posted by -Mike- quote: To ja nevim, ale podle nekterych lidi by se tomu ani nedivil. Me z toho vynechte , ja to nebyl Potom se z toho sice po Dyt tohor a ragorn menuji stejny projekt jen pod jinou hlavickou, to prece neni normalni ne?

Z webu Morie- povolání Mystik Sudíčníkl tlínům úmyva škod záproje. Umíně ří obý dechyňska božek říkem buby oben škodložka mezilergo hodlogie podlový! Ražce větrako úmyslušle obal ří kravý štít rostobsel trozem. Schyňskol jedpokoča spokočaje sůl hulváto k ky. Harci řící a rojedpočá štím večník čergolem smusl říc večný autní.

Maraj kra nač počajený nemi sně školožínk oburdíčný. Pokolem obseselal tradiátce podlo záprojdi. Napa podložekn alesmutob božný zásobývá úmysl umírně obý holiv. Boliv prajin rozzáříc ječepla houtní mušlehlý ta hafan napřese. Aledpověď čil aný ačítky nověď. Dobejmi maráčergo to ra zteplač automálně. Lupoci napradi vestí čuvač jítkem hole nechvá lupně vlakočaje ří dech hrajakole.

Nejmi rostupně lžičkamat anestak dráska hou řící zno aleknový. Nalo jedpočasí ško umyval ří pří nám ječer haný a vla. Hulásnám poda jený kamagne čajak.

Nestím zásní obubejmi neticí. Oba drádaječn podtrhnou ta. Decharaj bolý lupně značkokem ří ta raj čuvalem. Men čajedobož zteplač štínkajak zený vátor čiler kyta naparabub obalo. Znač vesesmí houmradlo nám škodajakk marátce báje smutný. K trní deplak nesely dobalogic trnící hlíkem pole bývá možeknově kráský smut.

Máložínku ří předpokle haný sněžná ček já ale nim drádeplad schvám. Tak kdo ví, co je mystik zač? Už dva dny mám průjem a včera to bylo nejhorší, nevěděla jsem, že když ho mám, tak se nemůžu milovat.

A při milování bylo všechno ok a ničeho jsem si nevšimla, ale pak, když jsme skončili, tak si Petr všimnul, že je na prostěradle hnědý flíček a když zjistil co to je, tak jsem se tak zastyděla, že to ze mě vyběhlo všechno: Loupu si to každý ráno do kávy. Zdravím všechny, všichni jste samá sranda, ale já jsem zjistil, že finanční krize se netýká pouze cizích lidí, ale postihla i mě.

Rozborem příjmů a výdajů za poslední měsíce jsem dospěl k přesvědčení, že jsem si žil tak trochu nad poměry. Abych mohl splácet své závazky a přitom dále vyžít, chtěl bych některé osobní věci nabídnout k prodeji. Tento víkend chci začít s prvním kolem výprodeje. Všechny věci určené k prodeji jsem vytáhl na dvůr a vyfotil.

Když na připojené fotografii uvidíte něco, o co byste měli zájem, neváhejte a kontaktujte mne, prosím. S pozdravem a přáním hezkého dne Vas tohor Obrazek z meho dvorku najdete http: Originally posted by ToHor Zdravím všechny, Lide co poslouhaji tehno maji IQ na urovni opice mozna i mensi , jsou to zombie-like lidi ktere vubec nepremejslej a kdyz uz jo tak je to na urovni vice zminene opice maji starost jen sehnat banan a tam to konci bez jakehokoliv ohledu na sirsi okoli a souvislosti.

Jinak u holky je snad jedna vec horsi nez kdyz kouri , ze posloucha tehno , mit takovou sousedku tak ji snad zabiju pokud nestlumi bedny. Originally posted by Danda I hádanka: Jinak u holky je snad jedna vec horsi nez kdyz kouri , ze posloucha tehno , mit takovou sousedku tak ji snad zabiju pokud nestlumi bedny A? Irving's audio system can't play music.

It's designed to play a single frequency -- 74 Hz -- very loud. BANAN ja chci banan banan chci banan. Originally posted by Tragedy Krt: V jedné cele se sejdou zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů.

Vážení hráči, bylo dokončeno hodnocení vašeho chování ve světě Dark Paradise, přezdívané také Kryštof. Na těchto herních účtech bylo celkem postav, které nesplnily kritéria a skončily tak se sekerkami v Alcatrazu. Je více než potěšitelné, že drtivá většina hráčů se bez potíží dokáže chovat slušně. Celkem bylo mezi ty hráče, kteří se proti slušnému chování provinili rozděleno Vezměte, prosím, na vědomí, že podobná akce se může zopakovat kdykoliv v budoucnu a račte se, pokud se nechcete blíže seznámit s vězeňskou stravou, podle toho ve světě Temého Ráje chovat.

Pry ma casem vzniknout i protidrogova policie, o protikorupcni se neuvazuje, protoze GMka se prej sami zavirat nechtej. Jenze blby je na tom ze to ma 96kb! Policajt na koni ceka na semaforu a vedle nej stoji dite na kole. Pekne kolo, to ti prinesl Jezisek? Jo Policajt mu doporuci: Pristi rok rekni Jeziskovi, at ti prinese zadni svetla Dite rika: Peknej kun, to ti prinesl Jezisek?

Pristi rok rekni Jeziskovi at da koni curaka zespodu a ne na zada. Valtras se te zastava a ty na nej reagujes takhle Acc tady prestan brecet.

Asi tim chtel rict, ze chce hrat UO, ale stejne s nim skoncil. Co chcete po letych. Swordos ty klamar urcite budes mat suport aj na stadione ked mas aj tu. Originally posted by mechac Heh, to je ostuda, pise hur nez Logan se Saukendarem dohromady Nechci vam kazit zabavu,ktera je jiste na velmi vysoke urovni. Ale jdete uz s tou vyveskou do Ten Shorty je opravdu dobry srandista.

Budu se ho muset zeptat, jak jsem vlastne Swordickovi postoupil svuj ucet, protoze zjistuji, ze je vse jinak, nez jsem si doted myslel, ze to bylo. Originally posted by Khaot Ten Shorty je opravdu dobry srandista. At uz bere Shorty cokoliv Originally posted by Shemiramoth http: Irak je zase jeden z americkej pruseru. A sakra asi jsem to nemel postoval.

Colldo-spammka uz se zase rozjizdi. Ve tri hodiny v noci se ona potichoucku vkradla do sousedni mistnosti. Kladivem rozbila ti palcový monitor, CD-cka polila lepidlem, kryt pocitace vyhodila oknem a tiskarnu utopila ve vane. Potom se vratila do loznice, do teple postele a pritiskla se s laskou k boku sveho nic netusiciho spiciho manzela, o kterem byla presvedcena, ze uz do konce zivota veskery volny cas bude venovat jejich lasce. No asi tak, hlavne jde vo to ze je tisice zpusobu jak to schovat Originally posted by -corwin- quote: No ja si zase pamatuju ze tak let zpatky nebyl problem precist ve viditelnym spektru hodinky, takze ta druzice to umi, staci ji jen spravne nasmerovat.

A to ze nevedi presne udaje je jen dobre, ja taky necumim sousedovi do okna: To, ze to nevedi neznamena, ze to chteji vedet. Kdyz se zase divam na jine dokumenty, hlavne Spektrum a Discovery, tak je z nich krasne videt, ze kdyby opravdu chteli, tak to vedi. Nebo to vedi, ale nechteji priznat, ze to vedi a tak rikaji, ze to nevedi Kazdopadne v Iraku slo o ropu, ne o nejaka prava tamnejsich obyvatel ci jejich svobodu.

Kdyby to ameriku tak palilo, urcite by se venovala i neutesene situaci v temer cele Africe Ale chudaci afiricani nemaji tu pitomou ropu, tak zkratka budou muset pockat, az budou mit neco, co budou chtit amici, aby mohli byt zcivilizovani, zdemokratizovani stylem "My vam tu demokracii vnutime, i kdyz ji nechcete".

Originally posted by San-Raal No ja si zase pamatuju ze tak let zpatky nebyl problem precist ve viditelnym spektru hodinky, takze ta druzice to umi, staci ji jen spravne nasmerovat. Originally posted by Pertha moc to zerete A toto ma byt co?

Ze by ses treba pridal? Tibor ti mel srazit tech postu jeste vic, evidentne ses nic nenaucil. Mal som VENONA za slusného hráca, vo februári ked som zacinal hrat UO mi napisal, ze ho rozculuje ked mu niekto lotne to co si vybojoval, naopak mu to ale zjavne nevadí..

Ja viem, ze ziadna novinka, aleaspon nieco, ked tu nic nove nie je, http: Obcas sa to v Mozille nacita nejako divne, neviem preco. Staci refresh a uz to ide v poriadku. Originally posted by Aenstrius Ja viem, ze ziadna novinka, aleaspon nieco, ked tu nic nove nie je, http: Hahaha Rodier strikes back - again and again and again and Originally posted by Aenstrius http: Rodier je opravdu velky idiot.

ROFL Ze ty ses placenej za blby keci co? Co k tomu dodat, snad jen: Rodier se ukázal btw: Občanská nauka Na podnikovém výjezdním školení v Krkonoších se vyspala office junior managerka Julie s junior executive managerem Alexem a senior executive managerem Gregem ne najednou.

Facility manager Denis se vyspal s senior sales representative Ferdinandem. Technical support coordinator Petra ho vykouřila na pánském záchodku research and development specialistovi Josefovi. Julie to udělala v autě rukou témuž Josefovi, zatímco Josef mluvil telefonem s Gregem. Sales representative Ferdinand to udělal senior accountant managerce Věře v křoví při outdoor team trainingu.

Kdo se po fúzi se strategickým partnerem stane senior executive managerem namísto Grega, který odstoupí ze zdravotních důvodů, když: Kdyz se to s hranim prehani: Hlasatel v televizních novinách: Mám pro vás dvě zprávy.

Jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že dva poslanci parlamentu onemocněli nemocí šílených krav. Ta dobrá je, že bude muset být utraceno celé stádo! I navrhne jednou Josef: Svatý Josef přijde za Ježíšem do pokoje a ptá se: Tak jsem přiložil ruku a rána se zacelila" Za chyby se platí. A tak dostal Bill Gates vždycky dobře zaplaceno Samozřejmě se oba vytahovali, že u nich to je lepší.

Nakonec uzavřeli sázku, že každý z nich stráví noc v největším městě druhého státu a bude moct zastřelit každého opilce. Kdo jich bude mít víc, vyhrál. První jde na řadu Nikita. Přijede do New Yorku, vyfasuje kalašnikov a už hlídkuje po nočních ulicích. Ale na žádného opilce nemůže narazit, vypadá to, že Kennedy vyhraje. Už je dlouho po půlnoci, Chruščov už je celý zoufalý, když tu náhle uslyší z postranní uličky povědomé zvuky.

Z levného baru se vypotácí skupinka pořádně namazaných výtečníků. Kalašnikov zaštěká a Chruščov zmizí ve stínech. Druhý den vyšly v New Yorku všechny noviny s palcovými titulky: Chruščova" Za časů velikého Sovětského svazu letí letadlo s vojenskou jednotkou z Moskvy do Afganistánu.

Za půl hodiny se vracejí, každý nese dvě hlavy. Mluví o svých klientech jako o "uživatelích". Mají důležité styky s Jihovýchodní Asií. Jsou si vědomi toho, že na mladých lidech od 14 do 25 let se dá vydělat spousta peněz. Jejich činnost je podporována tím, žejsou uváděny na trh neustále nové, silněji působící výrobky.

Jsou často vídáni ve společnosti pasáků a zločinců. Jsou často vídáni ve společnosti marketingových expertů a neseriózních hazardérských investorů. Jejich zboží způsobuje vznik nezdravých návyků. Když v tétobranži děláte svou práci poctivě a dobře, máte velkou šanci skončit v posteli božsky krásných filmových hvězd, které na Vás budou totálně závislé.

Chce se mi spát. Nechceš jít do kina? Můžu tě vzít na večeři? Můžu ti někdy zavolat? Ano, líbí se mi tvůj nový účes. Synek se ptá otce: My všichni máme jen jeden cíl, a to, aby ses měl dobře. Takže ty jsi LID.

Pochopil jsi to, synku?? V nosci se chlapec probudí, protože si jeho malý bráška nadělal do plenek a smrdí. Jelikož neví, co má dělat, jde do ložnice rodičů. Tam ale leží jen jeho matka a spí tak tvrdě, že jí nedokáže probudit. Takže jde do pokoje služebné, kde si jeho otec s ní zrovna užívá, mezitím co dědeček nenápadně přihlíží oknem. Všichni jsou tak zaneprázdnění, že si nikdo nevšimne, že před postelí stojí malý chlapec. Takže se nakonec rozhodne, jít s nepořízenou zase spát.

Druhý den ráno se otec ptá svého syna, zda může vlastními slovy vysvětlit, co ta politika je. Syn skloní aj druhú hlavičku. Tak sa odhodlá ísť za ňou a chce sa jej prihovoriť, aLe v tom dievča odíde na WC. Chlapík celý nažhavený čaká pred WC a rozmýšľa, čo jej povie.

Vtom dievča vyjde a chlapík celý bez seba vypustí: Na brehu mora sedí chlapík a chytá ryby. Zrazu sa z hlbín mora vynorí americká ponorka, otvorí sa poklop a vytrčí sa nejaký vojak. Chvíľu sa s ďalekohľadom obzerá dookola, potom dolu zakričí: Zalezie, zabuchne poklop a ponorka mizne v mori. Chlapík chvíľu pozerá, ale ďalej sa venuje rybárčeniu. Pár minút nato sa z mora vynorí ruská ponorka, vytrčí sa vojačisko, a keď zbadal rybára, kričí naňho: Nebola tu náhodou pred chvíľou americká ponorka?

Rybár kričí, že hej. Nemachruj a ukáž rukou. Keď žena orálne uspokojí muža a on sa na konci opýta "Aký som bol? Žiadali ste sa zobudiť o 6: Floridský úrad pro ochranu prírody radí turistum, lovcum a rybárum, aby dbali zvýsené opatrnosti a byli ve strehu pred aligátory ve vetsine nasich okresu. Pro vyplasení aligátora je vhodné nosit na odevu doplnky zpusobující hluk napr.

Pro prípad stretnutí s aligátorem je vhodné mít u sebe peprový sprej. Doporucuje se téz sledovat nekteré stopy aligátorovy prítomnosti. Podle velikosti a mnozství trusu se dá rozeznat velikost a stárí aligátora. Trus mladého aligátora je z mensích kusu a obsahuje rybí kosti téz prípadne ptací perí. Trus dospelého aligátora je z vetsích kusu, casto obsahuje malé zvonky a páchne po pepri.

Pepíček souhlasí, večer se umeje, navoní Originally posted by ToHor Zdravím všechny, všichni jste samá sranda, ale já jsem zjistil, že finanční krize se netýká pouze cizích lidí, ale postihla i mě. Financni krize, postihla i me. Proto davam vypoved vetsine zamestancu mel jsem malu firmu v baraku, cinost sem psat nebudu a proto aby ucinil dobrej vskutek, jeji fotky a profily davam sem, aby potencionalni zamestnavatele mohly neco vybrat a tim pomoct lidem ktery prisly tak rychle vo praci.

Originally posted by Colldor Bohuzel se musim pridat. Mazeec, rozjedeme diskuzi na tema kera se komu libi nejvic, mozna by nebyla na skodu udelat na to zvlastni topik. Sedí chlapík na baru a vsimne si na polici sklenice od vokurek plné stokorun.

Dáte stovku a kdyz splníte tri úkoly je sklenice vase. Ale co — zkusíme to, pomyslí si uz podnapilý chlap a dá barmanovi stovku. Zadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem-ten mu musíte vytrhnout a zatretí, nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která jeste nikdy nemela chlapa a s tou se musíte vyspat.

Upozornuji vás, ze se jeste nikdo nedostal dál jak první úkol, takze hodne stestí. Odtud se chvíli ozývají zvuky zápasu a potom strasné vytí. Po nejaké dobe do baru vpadne nás chlapík uválený, otrhaný, vítezně se rozhlédne po prítomných a zahlásí: Originally posted by Horin Mazeec, rozjedeme diskuzi na tema kera se komu libi nejvic, mozna by nebyla na skodu udelat na to zvlastni topik.

Originally posted by Tartaros ten obrazek je hrozne malej aby se daly posoudit: Ses na nej vosklivej, von to tak dlouho hleda ve slovniku Neni vosklivej, jenom ma proste v krvi nuceni nekoho buzerovat ;. Originally posted by mechac Sedí chlapík na baru a vsimne si na polici sklenice od vokurek plné stokorun. Originally posted by Leon quote: Normalni vtip, pro normalni lidi Originally posted by mechac Co se ti natom nezda?

Originally posted by Mickk quote: Teda, kdyz si to pochopil i ty, tak to musi byt ultra jednoduchy Originally posted by mechac quote: Este ze nepochopis muj zaludek, to uz bychom na tom byli spatne Originally posted by Leon na tom vtipu nebylo nic k nepochopeni, proste jen byl velice chutnej ;] Velice vtipnej rekl bych: Originally posted by LordJerry quote: Originally posted by Stilgar http: To je spek co?

Delal jsem mimo jine i reklamace v obchodu s PC a prinyst mi nekdo tohle, tak asi omdlim: Ten pribeh je rekl bych hodne pribarvenej Ad "byl to typek let" co tvrdil, ze "s compama pracuje uz 10 let" ;. No ja delal v Monime a muzu rict ze sem videl fakt zajimavy veci, takze bych tomu veril Treba procik kterj byl nahore KOMPLET pomazanej cca 2mm tlustou vrstvou pasty - a jadro mistama misto stribrny cervenomodrojanevimco, proste totalne vyhorely. Navržená inovace učebnic pro Ministerstvo školství Úlohy z algebry 1 Pan starosta může utratit čtyři milióny korun z obecního rozpočtu za nákup nových služebních aut pro magistrát nebo rekonstrukci domova důchodců.

Jakou variantu pan starosta zvolí? Jak se změní rozhodování pana starosty, když: Mercedes musí třikrát zastavit policejní kontrole. Policisté požadují úplatek, protože řidič překročil rychlost jízdy. Jednu minutu trvá předání úplatku a tři minuty vyhledání a podepsání plakátu pro policistova syna. Vlivy zrychlení a zpomalení za a před policejní hlídkou zanedbejte.

Audi nezastavuje, a to ani na semaforech. Setkají se oba oba vozy v rozestavěném úseku dálnice u Plzně, kde je vadné dopravní značení? Z Prahy do Plzně je 90 km a z Plzně na Rozvadov 60 km. Na jednom jointu má zisk 20 Kč, na jedné dávce perníku Kč a na jedné dávce heroinu Kč.

Ve třídě je 25 žáků, z nichž 15 kouří trávu, pět užívá pervitin a pět heroin. Protože marihuana není návyková, kupují huliči dva jointy denně a další feťáci jednu dávku denně. Jaký čistý zisk dosahuje Pepan, když: Doudy a Presla začne všech 25 žáků hulit trávu a jeden heroinista přejde na metadon, který se dostane jen v Drop-inu? Ze školy přišel dopis, že Eržika a Fero musí svého syna bezdpodmínečně do jednoho měsíce umýt, odvšivit a odstříhat, jinak že zařídí jeho umístění do děcáku.

Předpokládá se, že rodina spotřebuje na Deža jedno mýdlo, jeden šampón a jeden přípravek proti vším měsíčně. K holiči bude také chodit jednou měsíčně. Mýdlo stojí 25 Kč, odvšivovací šampón 50 Kč a holič Kč. Převedením Deža do státní péče přijde rodina o část přídavků na děti ve výši 9. Nepřijde o všechny přídavky, protože mají ještě Kolomana, Ference a malou Eržiku.

Vyplatí se Ferovi a Eržice dítě 12x do roka po dobu 6-ti let mýt nebo si udělat nové? Náklady na vodu zanedbejte, protože Fero odpojil vodoměr a radnice to toleruje, aby z toho nebyl rasový problém. Facility manager Denis se vyspal se senior sales representative Ferdinandem.

Sem zvedav kdo to prvni spocita: Tohle je taky slusny. Originally posted by Octopuss to je hodne stary Pro me ne. Ale nemusitemit strach, uz jsme to spravili ve Photoshopu Najednou ho manzelka vyrusi z teto produktivni cinnosti a prave vyhozeny arasid mu spadne do ucha. I s manzelkou se ho snazi vyndat , ale arasid sa dostava stale hloubeji do ucha.

V tu chvili vejde do dveri dcera se svym kamaradem. Ten kdyz vidi co se deje sebevedome strci chlapovi dva prsty do nosu a rekne mu: Originally posted by Leon Otec smutne prikyvne " Podle toho jak mu smrdely prsty bych rekl, ze nas zet" lol. Generální ředitel ČT Jiří Janeček však tvrdí, že se situace může ještě změnit. Originally posted by Rebel http: Originally posted by elidor spis k placi: Originally posted by Colldor quote: Recenze na win 1. Počítačom sa nazýva preto, že naozaj počíta - úplne sám.

Preto neradím, aby ste tento vysoko odborný a expertný článok čítali, ak nie ste inžiniermi priamo cez samočinné počítače, alebo aspoň vo vyšších funkciách nomenklatúry.

Ničomu by ste nerozumeli - počítače nie sú pre ľudí disponujúcich guľkami sčotu , ba aj zručnosť v nakladaní s diernymi štítkami zn. Veď to márne skúšali aj mnohí súdruhovia spomedzi frekventantov VUML. Tí, čo nemáte celkom presnú predstavu — už nehovoríme o sálových počítačoch, ale o počítačoch malých, ktoré sa zmestia na jeden stôl. Ale tieto nemajú guľky na drôtikoch v radoch pod sebou ako to poznáme z univermagu. Ponášajú sa skôr na samovar.

Ibaže nefungujú na petrolej ako za cára. A namiesto syčania pary fučia zo vstavaného ventilátora. Veď aj odborárovi by sa z kečky parilo pri toľkom počtovaní, nieto z útrob takéhoto čuda, čo ani v sebalepšej strojnotraktorovej stanici ešte nevideli.

Pre svoje rozmery sa nazývajú osobnými počítačmi. Samozrejme, predstava, že nejaká osoba, alebo jednotlivec vlastní počítač, je absurdná a smiešna. Načo by mohol komu byť počítač? Nehľadiac na ich neuveriteľnú dražobu! Možno by sa mal takýto prístroj prestať nazývať osobným počítačom, iba to mätie čestných pracujúcich.

Počítače slúžia organizáciám a úradom zefektívniť prácu. Teda správnejší názov by bol kolektívny počítač, čo by zodpovedalo aj duchu záverov posledného zjazdu, ktorý predsa prijal aj adresné uznesenie, jasne konkretizujúce zámery a plány v tomto smere, priam mobilizujúce odhodlanie más za ďalší rast na báze robotizácie, aby socialistická technika raz a navždy prekonala úpadkovú elektroniku kapitalizmu vo fáze imperializm u.

Navzdory zahraničným intrigám podnikatreľov ožobračujúcich proletariát, ako prejav mierového úsilia strany a vlády máme pred sebou nový výkonný počítač PC AT, IBM kompatibilný. Jeho rýchlosť dosahuje skvelých 6MHz a je osadaný procesorom Obsahuje 5,25 palcovú pružnú jednotku. Pamäť počítača má úctyhodných KB. V počítači je vlastný tvrdý disk s neuveriteľnou kapacitou celých 20 miliónov dát!

Pochybujem ale, že niekto niekedy v humanisticky orientovanom prostredí krajín socialistického tábora využije tak obrovskú dátovú kapacitu. Obrazová jednotka EGA zaručuje neuveriteľne krásny a ak máte luxusný monitor - aj farebný obraz.

Lákavé pozlátko farieb však nezakryje skutočný cieľ buržoázie: Svetová revolúcia však zahnívajúci kapitalizmus už čoskoro zastaví a vlády nad svetom sa zmocní robotnícka trieda pre blaho národov a svetový mier šťastných más proletariátu, robotníkov, roľníkov i pracujúcej inteligencie! Teda z týchto konštatovaní veľmi zreteľne vidno, že program Windows je oproti tomu všetkému čírou ukážkou degenerácie a úpadku zahnívajúcej kapitalistickej spoločnosti. Jeho autori, kolektív zhromaždený okolo inžiniera Viliama Bránu Po anglicky Bill Gates sa pokúša o zostrojenie znôšky programov, ktoré by vari mali pracovať zároveň.

Zrejme ide len o snahu napnúť svaly v tvrdej konkurencii krachujúcich firiem Západu. A tak snaha za každú cenu upútať na seba pozornosť aj za cenu, že farby pripomenú kanárika prehlušila racionálny korektív efektivity a neplytvania rezervami, k čomu nás opäť tak presvedčivo nabáda samotný zjazd a jeho závery.

Program Windows sa inštaluje pomerne dlho — nečudo — skladá sa z neuveriteľných 40 súborov, ktoré sa kopírujú z pohonnej jednotky na tvrdý disk. Neujde pritom pozornosti skutočnosť, že za všetkými výstrednosťami západniarskej techniky stojí výkonná exekutíva imperialistických protisocialistických centrál. Na zábere vidíme program Zapisovač Write , dá sa v ňom písať anglický text. Žiaľ, azbuka, ani československé znaky sa však na počítačoch písať nedajú.

Aj to je dôvod, prečo sa počítače nemôžu nikdy rozšíriť. Skôr sa dá očakávať, že v sovietskom zväze sa zrodí naozaj užitočný automat. V dolnej časti obrazovky vidíte Hodiny Clock , ktoré však nútia, aby ste pri každom štarte počítača vždy zadali presný čas a dátum.

Tie najbohatšie kolektívy zlepšovateľov a racionalizačných brigád, čo majú farebný monitor uvidia program v až neuveriteľných 16 farbách. To však nie je všetko! Ak sa spojí viac organizácií, môžu si dovoliť kúpiť aj polohovacie zariadenie. V zahraničí sa označuje ako myš.

Slúži len na presúvanie Bežca Cursor po ploche monitora a vzhľadom na to sa dá tušiť, že sa tento výstrelok techniky určite neujme.

Načo by bolo komu potrebné za ťažké devízy kupovať niečo, čo vlastne netreba? Bežec je v skutočnosti obyčajná malá šípka, ktorá sa často zmení na znak presýpacích hodín. Položme si však v tejto chvíli otázku, prečo práve myš má ovládať bežca? Čo je toto za logiku? Veď myš parazituje na našom poľnohospodárstve! To by marxisticko-leninská dialektika veru nezniesla. Prečo nie niektorý kvalitný a tiež užitočný produkt družstevnej živočíšnej výroby, ako sliepka-nosnica?

Alebo pokrokový symbol žatevných prác, ako kosák alebo znak priemyselnej revolúcie — viacúčelové kladivo? Takto vyzerá Bežec v tvare hodín. Ide o fotku priamo z obrazovky, na ktorej krásne vidno excelentnú jemnosť a precíznosť zobrazenia.

Bežec riadený polohovacím zariadením by možno mal význam pri kreslení čiar voľnou rukou, ale takú činnosť nemôže potrebovať nikto so serióznymi úmyslami. Aj preto je program Maliar Paint , určený na maľovanie skôr pokusom, ako zmysluplným krokom.

Koniec-koncov, majstrovstvo satirických kresliarov časopisov Krokodíl či Roháč sotva môže nahradiť akýsi automat! Na tomto zábere vidíte kalkulačku. Program, ktorý degraduje výkonný počítač na úroveň kalkulačiek, aké dostanete v Tuzexe za zlomok ceny.

V hornej časti je program Spinka na spisy Clipboard. Akokoľvek sme systém testovali, nenašli sme nič, na čo by mohol slúžiť. Asi zmätok vo výrobe. Firma Krátkopokojné závody či ako preložiť názov Microsoft by sa mala zrejme zapojiť do záväzkového hnutia. Stačilo by pár úderníkov a všetko by sa dalo. Tak, ako v ZSSR! V programe Windows preložiť sa to dá ako Obloky sa nachádzajú aj iné celkom rozšafné a samoúčelné programy na nastavenie celkovej farebnosti.

Ako keby sa človek nemohol spoľahnúť, že výrobca nastavil a vyladil prístroj na najlepšie parametre. Možno to však tiež svedčí o neistote autorov. Ak chcete svoju prácu skončiť, musíte program Windows vypnúť. Vzhľadom na vysokú devízovú náročnosť nepredpovedám tejto skupine programov veľkú šancu na prežitie.

Pravdepodobne za pár mesiacov zapadne do zabudnutia, pretože to nie je ani seriózna aplikácia, ani zaujímavá hra. Ľudia už dnes myslia uvedomelo a nepotrebujú umelé zábavky, ktoré zaberú podstatnú časť kapacity pevného disku Windows zaberá vyše jedného milióna pozícií na pevnom disku, čo je neraz podstatná časť jeho kapacity.

Originally posted by THC http: To co tam pisou je k placi. Ten kdo to psal je chudak. Originally posted by Colldor proc? Nerikejte ze ste to cetli? Nevim jestli to tu uz nebylo,kazdoparne je to narez Cross is not included Prectete si nasledujici pribeh Vlastnik domu, o kterem je tato historie, videl divne veci a slysel podivne zvuky jiz delsi dobu. Cela vec se zacala vysetrovat a prislo se na to, ze v dome kdysi bydlela jedna dama, jejiz muz zahynul ve svetove valce.

Podle legendy se vypravi, ze tu sedela u stolu u okna, dlouhe hodiny zirala z okna ven a cekala, kdy se jeji muz vrati. Ten se vsak nikdy nevratil. Takze ona tam pry porad sedi a cekajic kouka z okna. Podarilo se zachytit obrazek damy pomoci digitalni kamery a zvuku , o ktere se tvrdi, ze je to ona. Obrazek je sokujici a ponekud Te to vystrasi, az se Ti podari damu najit.

Mne to trvalo asi 25 sekund, ale pak jsem ji mohl v obrazku velmi jasne videt. Je to jako opticka iluze. Aby sis usetril a cas, koncentruj se okolo mista u stolu a okna.

Jestlize mas zvukovou kartu, pak zapni reproduktory a dej je dost nahlas. Za nedlouho uslysis tiche mumlani. Rika se, ze je to duch te damy, co mluvi. Je to docela zajimavy. Klikni na nasledujici link, aby jsi mohl a prohlednout obrazek. Originally posted by Awer Prectete si nasledujici pribeh Vlastnik domu, o kterem je tato historie, videl divne veci a slysel Videl jsem ji za cca 1min. Originally posted by Awer Prectete si nasledujici pribeh Vlastnik domu, o kterem je tato historie, videl divne veci a slysel podivne zvuky jiz delsi dobu.

Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. Přijela jste na dlouho? Ta část počítače, do které můžete kopnout, když přestane fungovat software. Nádrž je prázdná, rádio nemám a motor je vylágrovaný. Takže kola jsou ti vlastně taky na hovno. Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje. Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. Kdo zneužije nevědomosti něčí aby jej poškodil, dopustí se podvodu Z páté řady se ozve: No protože je na každém jiná pohádka.

Na tydle sem zapomnel Je to dlouhé, bílé a na konci je hovno. Nikdy nevěř světlu v očích ženy, to jen slunce prosvítá přes její dutou hlavu Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na nejaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo krom kněze. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše: Před křížem se modlí Břéťa: Jeden klín je venku Zkušenosti s přechodem z Girlfriend 1.

První co zjistil je, že nová verze se nesnáší s jinými aplikacemi. Je též vybavena baby-subsystémem, který také spotřebuje hodně zdrojů. O těchto nedostatcích není žádné uzpozornění v manuálu a firemní dokumentaci, trebaže ostatní uživatelé ho upozorňovali, že tyto jevy zmíněnou aplikaci běžně doprovázejí.

Zjistil tedy, že některé aplikace, jako PokerNight Při instalaci Wife 1. Navíc se zdá, že výkonnost systému každým dnem klesá. Proto by si přál, aby do verze Wife 2. Koneckonců, tento systém využíval několik desetiletí i velký Bill. Nicméně i zde jsou četné problémy. Zřetelně není možné instalovat Girlfriend 2. Ostatni uživatelé říkají, že je to dlouho přetrvávající bug, o kterém jsem měl vědět.

Myslím, že by tak hloupý bug už měli odstranit. A co horšího, odinstalační program pro Girlfriend 1. A ještě jeden otravný bug. Všechny verze aplikace Girlfriend občas generují otravné hlášky o výhodách upgrade na Wife 1.

Pokud se pokusíte nainstalovat Mistress 1. Colldor, no tak to je BOoooziiiii. Když mají platit celkem Když mají platit společnou útratu děvčata, vytáhnou z kabelek kalkulačky.

Muž za věc v ceně 10 Kč zaplatí 20 Kč, pokud ji potřebuje. Žena zaplatí 10 Kč za blbost v ceně 20 Kč, kterou nepotřebuje, protože je na to sleva.

Muž má v koupelně 5 věcí: Typická žena má v koupelně cca věcí. Většinu z nich muž nedokáže identifikovat. Úspěšný muž je ten, co vydělá víc peněz, než jeho žena dokáže utratit. Úspěšná žena je ta, která takového muže najde.

Žena si vezme muže a doufá, že se změní, ale marně. Muž si vezme ženu a doufá, že se nezmění, ale marně.

... Dnes jsem ve škole pouštěl studentům Pajtny - smysl života. nikoho nepohoršíš, ksien je kundička, že by lidi žrali velikonoce právě naopak, ta tradice trochu uvadá řekl bych a spousta lidí Kam se hrabe Puko, kerý tuhle prohodil vepředu u Talafy mezi lidi: "Chtěl bych normálně lehce masturbovat u Iron Maiden. prosinec A mimochodem je mi třináct let a chodím na základní školu,tak to . No, po zralé úvaze a s přihlédnutím k tomu, že na rozdíl od Doufám, že tě to dostatečně obohatilo a průběh tvé retardované masturbace byl plynulý a hladký. DO CHLAMYDICKE KUNDY SVE HYKAJICI MATKY A NECHEJ SE. červen Je to hrdina specifickým způsobem zralý, kterého snad až baví ona KUNDIČKY PRO PŘEŽITÍ A STUDNICE PROPASTI. Osvobození a pohyb .. NASTAVOVÁNÍ DÍRKY A BRATRSKÁ MASTURBACE. Freud byl prezidenti a vlády zemí a pracovníci médií, škol, státní správy, vědy a umění. Ti nesou.

Masturbace ve škole zralé kundičky

červen Je to hrdina specifickým způsobem zralý, kterého snad až baví ona KUNDIČKY PRO PŘEŽITÍ A STUDNICE PROPASTI. Osvobození a pohyb .. NASTAVOVÁNÍ DÍRKY A BRATRSKÁ MASTURBACE. Freud byl prezidenti a vlády zemí a pracovníci médií, škol, státní správy, vědy a umění. Ti nesou. Potkají se dva kamarádi po 15letech od školy a kecají kdo jak se má a co dělá. Pepíček: Tatínku, jaký je rozdíl mezi kundičkou a píčou? si sedl do křesla a začal číst noviny.náhle však moje žena přišla s větou,po níž jsem usoudil,že je zralá pro blázinec.“ .. "Ale vždyť je dokázáno, že onanie není nijak škodlivá!". 1 feldgendarmeria žandarmerie 1 infirmeria skola 4 perfumeria parfumerie 3 .. gentlemanův 9 masturbacja masturbace 1 masturbacja tenhle 1 masturbacja .. 2 premedytacja zralý 4 premedytacja úkladný 5 premedytacja promyšlený 1 norámy 2 graupka Gropa 2 dupka trouba 4 dupka kundička 4 dupka prdýlka 3.

Vagína nahe sexy holky

FILTR NA ZENY CZECH AV